Інформація
Пошук

Гелеві, літієві, свинцево-кислотні, тягові акумулятори. BMS плати LI-ION

Уточнити пошук
Гелеві, літієві, свинцево-кислотні, тягові акумулятори. BMS плати LI-ION

Сучасні акумулятори виробляються в самих різних варіаціях, типах, конструкціях, а також і використовують різні речовини в складі. Найпопулярніший різновид АКБ - стартерний, який використовується на переважній більшості автомобілів. Але сучасні виробники пропонують новий вид - тяговий акумулятор. Але, які принципові відмінності існують і чи можна замінити одну батарею на іншу?

Особливості

Як відомо, стартерна АКБ призначена для запуску двигуна в автомобілях. Струм подається на стартер, і запускає його. Низьковольтний, або тяговий акумулятор, працює за іншим принципом, хоча ними також оснащені безліч видів техніки, в тому числі машини. Такі батареї встановлюють на різні електрокари, навантажувачі, трактори.

Правда розраховані на постійну віддачу струму, вони постійно віддають свою енергію техніці. До такого ж принципу роботи відноситься також акумулятор для електровелосипеда.

Відмінності в конструкції

Класичні батареї являють собою суцільну коробку, всередині якої розташовані елементи - електроліт, пластини. Тяговий тип зовсім інший по конструкції. Він являє собою моноблочну конструкцію, всередині якої розташовуються батареї напругою в 2 вольт. Кожна з них послідовно взаємодіє з іншими. Найбільш популярні батареї являють собою сумарну потужність в 12 вольт.

Класичний акумулятор має в своїй конструкції тонкі пластини електродів. Якщо поглянути на конструкцію тягових моделей, то перед нами постане зовсім інша картина. Електродні пластини в ньому більш масивні і великі - адже вони використовуються для роботи різної техніки.

Тепер зрозуміло, навіщо створена така моноблочна конструкція. Крім того, пластини електродів такого розміру дозволяють експлуатувати тяговий акумулятор набагато довше, а також він працює довше, і повільніше розряджається.

Особливість, по якій схожі обидва варіанти, не тільки в тому, що вони мають в своїй конструкції наявність катода і анода, а також електролітні речовини, які можуть бути однаковими. Також можуть бути передбачені плати bms li-ion. Корпуси як класичних акумуляторів так і тягових, можуть виготовлятися з різних матеріалів, в тому числі ебоніт, скляні елементи в конструкції, а також кераміка.

Використання стартерного замість тягового

Гіпотетично, це, звичайно, можливо. Однак слід врахувати перед тим як купити такий свинцево-кислотний акумулятор, що АКБ має трохи інший пусковий струм, на відміну від класичного, стартерного. Для запуску двигуна в автомобілі просто не вистачить потужності.

До того ж, одним з головних перешкод стане розмір тягової батареї. Найчастіше це досить масивна конструкція, яка просто не влізе в відсік для стартерного. У нашому магазині ви знайдете широкий вибір АКБ, в тому числі акумулятори для джерел безперебійного живлення ups різних моделей. Доставка товару в будь-яку частину України!