Інформація
Пошук

BMS контролери розряду, заряду 12V, 48V АКБ

0

1 710 грн.

0

1 955 грн.

0

3 790 грн.

0

175 грн.

0

235 грн.

0

287 грн.

0

515 грн.

0

628 грн.

0

765 грн.

0

250 грн.

0

585 грн.

0

860 грн.

Показано з 1 по 12 із 34 (всього 3 сторінок)

BMS контролери розряду, заряду 12V, 48V АКБ

Невеликі відхилення в процесі заряджання або розрядки акумуляторної батареї накладає на користувача деякі обов'язки. Ні в якому разі не можна допустити, щоб напруга перевищила за мінімальний або максимальний рівень, а також щоб з'явилося відхилення в робочому струмі. У цій непростій справі допомагає bms контролер розряду і заряду АКБ.

Що це і для чого потрібні

Перекладаючи з англійської мови - це система управління батареї. Цей термін дуже широкий і відноситься до будь-якого пристрою, який використовує акумуляторні батареї. Будь то плата захисту або балансу літієвого акумулятора, батарея ноутбука, або ж інше складне мікро контролерний пристрій, всім їм потрібна система управлінням.

Умовно, bms плата контролера для li-ion батареї умовно розділяється на кілька типів:

  • балансувальні;
  • захисні (по току і його напрузі),
  • забезпечують заряд.

Також до окремої категорії відноситься будь-який пристрій, який комбінує або об'єднує перераховані вище особливості, як, наприклад, якась bms плата для акумуляторів lifepo4. Чим функціональніший даний пристрій, тим ресурс роботи АКБ буде вище.

Захист пристроїв

Сучасні БМС-плати володіють багатьма видами захисту, які сприяють не тільки правильній роботі акумулятора, але і його довговічності. Так, наприклад, одним із таких видів являє захист від коротких замикань і перенапруги. Звичайно, завжди можна самостійно дізнатися, який по лінії протікає струм. Цей результат можна отримати за допомогою вимірювання падіння напруги.

Проте будь-який сучасний bms контролер, будь то на 12v або на 48v, оснащений таким захистом. Крім того, допоможуть дізнатися напругу, і який тече струм, за короткий проміжок часу. У разі збільшення напруги або його різкого падіння, контролер відразу ж відключає навантаження.

Захист від нагрівання зараз присутній набагато рідше. Сучасні електронні пристрої оснащуються додатковими контактами, резистори, які мають опір від навколишнього середовища. Зараз пристрої можуть працювати без перегріву дуже довгий термін. Якщо він настає, то, як правило, спрацьовують інші способи захисту наприклад, від короткого замикання.

Якщо ви знайомі з фізикою, то знаєте, що при перезаряді АКБ відбувається утворення металевих зв'язків, які можуть привести до короткого замикання і попсувати елементи живлення, а також сам пристрій заряду. При перезарядці АКБ без bms конроллера батарея може спалахнути або навіть вибухнути.

Не можна недооцінювати важливість безпеки. Якщо в пристроях з низькою напругою і силою струму ця сама безпека на кшталт хорошому тоні, то в високоточних пристроях це необхідний захід, який може навіть врятувати життя. Під кожну задачу можна придбати плату, яка здатна захистити пристрій і АКБ. У нашому магазині ви зможете купити будь-яку таку БМС плату, навіть для батарей lifepo4.