Інформація
Пошук

Вибираємо GEL акумулятор 12В для ДБЖ (UPS) та іншої техніки

0

11 663 грн.

0

13 956 грн.

0

2 116 грн.

0

2 200 грн.

0

23 160 грн.

0

873 грн.

0

21 530 грн.

0

7 524 грн.

0

9 784 грн.

0

784 грн.

0

950 грн.

0

6 431 грн.

Показано з 1 по 12 із 13 (всього 2 сторінок)

Вибираємо GEL акумулятор 12В для ДБЖ (UPS) та іншої техніки

Існує велика кількість різних акумуляторних батарей. Сучасний ринок пропонує навіть гелеві АКБ, і їх популярність стає все вище з кожним роком. Завдяки перевагам, якими володіє gel акумулятор, зараз його можна зустріти в різних сферах, наприклад, в пожежних системах, в автомобільному транспорті, комп'ютерному обладнанні.

Особливості конструкції і експлуатації гелевої АКБ

Перш ніж купити гелевий акумулятор, слід знати про його особливості. На відміну від стандартних батарей, до яких ми звикли, і які мають не рідкий електроліт, гелевий, як зрозуміло з назви, використовує в якості електроліту спеціальний гель. Цей гель утворюється шляхом з'єднання рідини і спеціального стабілізатора.

Що стосується конструкції, то це звична нам батарея, яка на відміну від «стандартної», відрізняється більш меншою вагою. Багато, хто використовує гелевий тип АКБ, помиляються, вважаючи, що він не може кипіти і не схильний до перезаряду. Насправді це міф. Як стандартний акумулятор на 12v, так і гелевий, при перезаряді становлять небезпеку, якщо не забезпечені захистом.

Якщо в гелевою АКБ навантаження вище припустимого, починається процес кипіння. Для очей його не видно, так як газ спочатку не виділяється. Згодом тиск починає рости. Якщо в конструкції АКБ передбачений клапан захисту, то газ зі свистом вилетить назовні. Якщо такий клапан не передбачений, то вся ситуація може призвести до вибуху. У свинцево-кислотної батареї перезарядка схожа, тільки їх не постачають клапанами захисту. Необхідно уважно стежити за станом заряду.

Кілька відмінних рис

Будь-гелевий акумулятор, в тому числі і для дбж, дуже чутливий до порушень в циклі заряду. Перевищений по силі струм може швидко привести до передчасного виходу АКБ з ладу. Тому виробники випускають спеціальні пристрої для заряду таких батарей, що працюють з урахуванням її всіх конструктивних і експлуатаційних особливостей.

Але не все так погано. Гелеві батареї можуть працювати навіть в умовах з низькими температурами. Причому вони можуть це робити дуже тривалий час. При цьому, потрібно врахувати, що в екстремальних умовах їх потрібно підігрівати спеціальними пристроями. На відміну від будь-яких інших АКБ, гелевий тип може працювати довший термін, а також робити цикли розряду і заряду більшу кількість разів. Щоб підтримувати його робочий стан, АКБ необхідно «тренувати». Для цього періодично потрібно давати йому велике навантаження під час зарядки на короткий проміжок часу.

Ціна, за якою продається гелевий АКБ, трохи вище, ніж у інших типів батарей. Але її перекривають експлуатаційні характеристики, якими не похвалиться жодна батарея. У нашому магазині ви зможете купити будь-який гелевий акумулятор, в тому числі на 100ah. Ми доставимо товар в будь-яку точку України.