Інформація
Пошук

Вибираємо літієвий акумулятор для човнового мотора і іншої техніки

0

6 397 грн.

0

10 270 грн.

0

11 369 грн.

0

2 156 грн.

0

897 грн.

0

36 613 грн.

0

47 461 грн.

0

18 060 грн.

0

13 012 грн.

0

13 623 грн.

0

10 374 грн.

0

19 557 грн.

Показано з 1 по 12 із 68 (всього 6 сторінок)

Вибираємо літієвий акумулятор для човнового мотора і іншої техніки

Такий пристрій як літієвий акумулятор, знайшли собі успішне застосування на різних портативних пристроях. Вони також залишаються затребуваними в конструкції малогабаритних електричних транспортних засобів, таких як електровелосипеди або невеликі човни. АКБ цього виду не люблять перенапруги при зарядці і тому комплектуються bms захистом.

Особливості

Всі особливості, якими може володіти li-ion акумулятор, залежать тільки від матеріалу всередині, катода. Таким чином, такий вид АКБ може належати до одного з трьох типів:

  • кобальтові батареї - мають високий показник питомої енергії, здатні витримувати навантаження середньої величини і термін експлуатації серед літієвих акумуляторів мінімальний;
  • магнієві - мають високу стійкість до перевантажень, мають середній термін служби;
  • фосфатні - мають дуже довгий термін служби, низьку швидкість розряду, а також мають середньої величини показник питомої енергії.

Слід врахувати, що звичайний літієво-іонний акумулятор на 12 вольт універсальний. Завдяки його характеристиками і позитивних особливостей, використання такої батареї на електричних транспортних засобах вельми ефективно. Серед його особливостей можна виділити:

  • невеликий показник саморазряда;
  • малу втрату ємності за один рік;
  • невисоку температуру під час його зарядки;
  • високий діапазон експлуатації від -20 до +65 градусів Цельсія;
  • гарна напруга під час роботи;
  • відмінний захист.

Тонкощі зарядки акумуляторів

Перш ніж купити будь-який акумулятор lto, слід знати про тонкощі його роботи і зарядки. При всіх своїх численних плюсах, будь-які АКБ мають одну неприємну властивість, будь то літієвий акумулятор для човнового мотора, або ж високотехнологічний гелевий. При відсутності захисту, вони здатні перегріватися, чутливі до перезаряду і стрибків напруги.

На щастя, сучасні пристрої забезпечені ефективним захистом, який дозволяє їм відключатися при виникненні перегріву під час зарядки, або ж при коротких замиканнях.

Заряджаються такі акумуляторні батареї в двох комбінованих режимах - CC/CV, при живленні від стабільного струму і значеннях напруги. У більшості випадків, зарядка літієвих АКБ триває протягом півтори години, після чого відбувається зниження напруги і струму, а при низьких температурах заряджати літій-іонні батареї категорично забороняється.

Одним з головних переваг АКБ такого типу є їх зберігання. Здійснювати це бажано при «заповнювання» від 40 до 75 відсотків ємності. Якщо температура в приміщенні не вище 5 градусів і не нижче нуля, то це безсумнівний плюс. Це значно зменшує саморозряд. А систематичне зберігання АКБ доволі прохолодних умовах, збільшить термін експлуатації в середньому на 2 роки.

У нашому інтернет магазині ви зможете купити літієві акумулятори різних видів і для різної техніки, в тому числі для велосипеда, а також різні комплектуючі до них.