Інформація
Пошук

Вибираємо мультигелеву батарею 12В (AGM АКБ)

0

4 577 грн.

0

8 905 грн.

0

11 334 грн.

0

13 762 грн.

0

1 699 грн.

0

2 146 грн.

0

2 613 грн.

0

3 117 грн.

0

447 грн.

0

484 грн.

0

4 437 грн.

0

4 865 грн.

Показано з 1 по 12 із 14 (всього 2 сторінок)

Вибираємо мультигелеву батарею 12В (AGM АКБ)

Безліч покупців, побачивши різноманітність акумуляторів для джерел безперебійного живлення, починають губитися і плутатися в їх класифікації. У цьому варто подякувати навіть виробникам, які зуміли створити в своїх товарах таку плутанину. Через всю цю ситуацію виникає безліч питань, на які ми постараємося відповісти.

Терміни та види батарей для ДБЖ

Перш ніж купити мультигелевий акумулятор через такої не звичайної назви, слід у всьому розібратися, почнемо по порядку. Запам'ятайте, що абсолютно всі моделі, які випускаються для джерел безперебоя, є свинцево-кислотними. Зустрічаються кілька страшних абревіатур - SLA і VRLA, а також герметичні і не обслуговуючі.

Батареї VRLA мають в своїй конструкції захисний клапан, а SLA говорять про його ступінь герметичності. Не обслуговуємий тип підказує про те, що для нього не потрібно долив електроліту, а герметичний говорить про те, що електроліт не витече, якщо батарея перевернеться.

Щоб досягти високих показників герметичності, а заодно вирішити проблеми з обслуговуванням АКБ, виробники застосовують дві прекрасні технології - гель і AGM. Другий, до речі, це не що інше, як звана помилково мультигелева батарея. У цій технології застосовується рекомбінація газів, що дозволяє електроліту залишатися завжди всередині.

Однак варто звернути увагу, що так званий мультигелевий акумулятор, або ж AGM, і гелевий варіант - це дві різні речі. Але при цьому вони є свинцево-кислотними. До речі, AGM-технологія є найновішою. У той же час, мультигелевий акумулятор не представляє собою окремий тип джерела живлення.

У переважній більшості випадків, реалізатори та торгові точки використовують це позначення для визначення AGM-АКБ.

Переваги і недоліки варіантів GEL і AGM

Два типу батарей володіють як недоліками, так і перевагами. Так, наприклад, мультигелевий акумулятор agm, на відміну від гелю, має в 1,5-2 рази меншою кількістю циклів зарядки-розрядки. Але при цьому, його перегрів і перезарядка не критичні для нього.

Гелевий акумулятор розряджається дещо повільніше, ніж його AGM побратим. До того ж, цей тип чутливий до коротких замикань - вони можуть повністю вивести його з ладу, а через високий опір всередині, вони не здатні видавати «на старті» струм великої потужності.

Чого не скажеш про мультигелевих батареях. При найменшому замиканні батарея не виходить з ладу. При цьому, акумулятори agm здатні видавати струм великої потужності на самому початку роботи. Одне з головних відмінностей між ними також в тому, що GEL добре витримують розряд, а AGM після «спустошення» до 30% починають відчувати себе гірше.

Що стосується вартості, то, наприклад, акумулятор мультигелевий lp-mg 12v 100ah, буде коштувати в 1,5 рази дешевше гелевого аналога. Який тип використовувати вирішувати тільки вам. У нас ви зможете купити обидва варіанти якісних акумуляторів багатьох фірм за низькою ціною!