Інформація
Пошук

Вибираємо свинцево-кислотну батарею (акумулятор 4, 6, 12 вольт)

0

1 643 грн.

0

2 474 грн.

0

502 грн.

0

623 грн.

0

675 грн.

0

176 грн.

0

161 грн.

0

547 грн.

0

622 грн.

0

254 грн.

0

274 грн.

0

395 грн.

Показано з 1 по 12 із 16 (всього 2 сторінок)

Вибираємо свинцево-кислотну батарею (акумулятор 4, 6, 12 вольт)

Кількість технологій постійно збільшується. Ми постійно покладаємося на них у повсякденному житті, і наявність портативних джерел живлення стало важливим моментом. Літієві батареї здатні живити ноутбуки та смартфони, лужні батарейки всілякі ліхтарі, «таблетки» з оксидом срібла підходять для годинників. Але до сих пір низьковольтний свинцево-кислотний акумулятор є найбільш затребуваним.

Особливості батареї

Будь-який свинцево-кислотний акумулятор, в тому числі для дбж, є найпоширенішим джерелом. При високій питомій енергії він може забезпечити великий ресурс і кількість циклів його підзарядки. Існують моделі, які витримують близько 500 циклів. Сфера його застосування величезна - починаючи від виробництва і автомобілів, і закінчуючи домашніми умовами.

А ось його конструктивні особливості настільки ефективні, що «начинка» не змінюється довгі роки. Будь-який свинцево-кислотний акумулятор, навіть на 4v, складається з пластин свинцю, які володіють позитивними і негативними зарядами. Стандартна батарея може складатися з декількох акумуляторів, які уміщені в одному корпусі.

Найчастіше, в якості самого матеріалу корпусу використовується популярний матеріал - поліпропілен. Він володіє відповідними показниками електропровідності, а також стійкий до впливу сірчаної кислоти.

Сучасний свинцево-кислотний акумулятор напругою в, наприклад, 6v, використовує дещо інші пластини, ніж раніше. Зараз це не чистий свинець, а його сплав з кальцієм. Завдяки цьому рішенню, саморозряд відбувається дещо повільніше, а також повільніше зменшується втрата його ємності.

Однак як і в «класичному» варіанті, така свинцево-кислотна батарея на 12 вольт працює за стандартним принципом. Пластини зі сплаву кальцію і свинцю залиті сірчаною кислотою. В процес експлуатації її щільність зменшується, а при зарядці навпаки - збільшується.

Характеристики свинцево-кислотної батареї

Незалежно від того, для чого призначається АКБ, для автомобіля, джерела безперебійного живлення, для виробництва, до неї висувається ряд вимог:

  • стійкість до перепадів температури;
  • інертність кислоти;
  • стійкість до механічних впливів, вібрацій, а також коливань.

Переваги використання

Одним з головних «козирів» свинцевою АКБ є її стабільність роботи навіть при дуже низьких температурах. Крім того, такі батареї знайшли широке застосування крім служби в автомобілі. У порівнянні з іншими системами автономного живлення, в таких батареях дуже низький ступінь розряджання. Мабуть, єдиним недоліком батареї є її велика вага.

До переваг свинцево-кислотних акумуляторних батарей також відноситься їхня низька ціна, а також великий ресурс роботи. Це також підкріплено великою кількістю моделей, які ви завжди можете купити в нашому магазині, наприклад, акумулятор 65 ач, який ми доставимо в будь-яку точку України.