Інформація
Пошук

Купити тяговий акумулятор для складської техніки, навантажувачів

0

1 266 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Купити тяговий акумулятор для складської техніки, навантажувачів

Побутова та промислова сфера дуже часто користується такими джерелами живлення, які, в силу своєї специфіки, не дозволяють користуватися двигунами з внутрішнім згорянням палива. Цього, наприклад, можуть вимагати норми пожежної безпеки. До такого типу спеціальної техніки можна віднести навантажувачі та електрокари.

Популярні варіанти тягових акумуляторів

Конструкційні особливості, якими володіють, наприклад, акумулятори для складської техніки, дуже схожі з класичними, або стартерними АКБ. Сьогодні серед різноманіття моделей батарей особливо виділяються свинцево-кислотні та гелеві АКБ. У свинцево-кислотному варіанті електроліт це кислота, яка втрачає свою щільність в процесі експлуатації.

Гелева батарея відноситься до не обслуговуючого обладнання, в якому електролітом служить гель, що виробляється при з'єднанні спеціального розчину і рідини. При конструктивної ідентичності, внутрішні властивості, яким може володіти тяговий акб розрізняються, і тут грає роль не тільки ціна.

Властивості і застосування тягових батарей

Завдяки їх характеристикам, серед яких низька швидкість розрядки, висока потужність і велика кількість циклів перезарядки, вони забезпечують безперебійну роботу для різного виду техніки. А якщо купити тяговий акумулятор потужністю в 12v, то його можна використовувати навіть для човна.

Свинцево-кислотні акумулятори практично нічим не відрізняються від «класичних» батарей по внутрішньому складу. У ньому також присутні пластини свинцю, які залиті сірчаною кислотою. Однією з відмінностей може тільки послужити наявність сплаву свинцевих пластин з кальцієм - це дозволяє АКБ працювати трохи довше. Та й самі пластини всередині набагато більше і товщі, ніж у звичайних.

Такий вид батарей повністю універсальний. Його можна застосовувати навіть для невеликого моторного човна, якщо купити тяговий акумулятор відповідної потужності. Однак важливо пам'ятати, що в процесі заряджання даного виду АКБ виділяється водень. Робити це в закритому приміщенні може бути небезпечно, тому воно повинно провітрюватися.

Гелеві АКБ оснащені гелем в якості стандартного електроліту. Використання такої батареї і її підзарядка безпечна, так як користувач не отримує доступ до нутрощів акумулятора. Звичайно, коштують такі тягові акумулятори для навантажувачів набагато більше - ціна перевищує «стандартні» іноді навіть в 2 рази. Також мінусом гелевих батарей є термін їх служби, який менше і становить до п'яти років. Але процес підзарядки і застосування АКБ з селикагель універсальний і підійде для абсолютно будь-яких приміщень.

Вибрати який тип краще використовувати, дуже просто. Для цього тільки потрібно співвіднести кінцеве призначення і тип, а також зверніть увагу на параметри, такі як ємність батареї, її потужність, а також кількість циклів заряд-розряд. Купити обидва цих типу акумуляторів різних виробників можна в нашому інтернет-магазині.