Інформація
Пошук

Обираємо шафу електричну розподільчу

Уточнити пошук
0

14 480 грн.

0

15 280 грн.

0

15 740 грн.

0

16 630 грн.

0

9 900 грн.

0

10 620 грн.

0

10 810 грн.

0

11 530 грн.

0

11 220 грн.

0

11 930 грн.

0

12 260 грн.

0

13 020 грн.

Показано з 1 по 12 із 338 (всього 29 сторінок)

Обираємо шафу електричну розподільчу

Шафа електрична розподільча

Щоб розміщувати різне електричне обладнання, в тому числі проводку, а також приймачі, потрібна розподільна шафа. Зазвичай його можна помітити в багатоквартирних житлових будинках, виробничих зонах, і, звичайно ж, на електростанціях. Наявність такої конструкції забезпечує вирішення багатьох завдань, але тільки якщо модель шафи підібрана з усіма правилами.

Особливості розподільчих шаф

Перш ніж купити монтажну розподільчу шафу, слід знати про його завдання та особливості. Його головна мета прийом, напрямок, а також розподіл електричної енергії. До того ж, таке обладнання допомагає захищати мережу від перевантажень, падіння напруги і коротких замикань.

Зовнішній електричний ящик, або ж по-іншому, монтажна шафа, зазвичай являє собою металеву коробку у формі прямокутника або квадрата. Однак слід врахувати, що розміри можуть бути абсолютно різними і залежать від його конкретних завдань. Усередині встановлюється різна автоматика, а також прилади для контролю і обліку.

Конструктивною особливістю, якою володіє монтажна електрична шафа, також є наявність різних отворів в дні короба. Вони призначені для кабелів різних розмірів, що дозволяє провести його всередину короба, при цьому, не пошкодивши дроти. Залежно від застосування, короб захищений прогумованими прокладками, які перешкоджають попаданню вологи всередину.

Монтажна металева шафа годиться для наступних видів роботи:

  • подачі змінного і постійного струму;
  • мережі з діапазоном напруги від 220 до 380 вольт;
  • в частотних характеристиках від 50 до 60 герц.

Види електричних шаф

Будь-яка металева монтажна шафа має свій певний вид, який легко визначити за конкретними критеріями. Найлегше класифікувати їх за конструкцією:

  • багатофункціональність - одночасно розподіляє енергію, веде її облік і має захист від надзвичайних ситуацій;
  • ввідно-розподільчий - має найбільшу поширеність, універсальний;
  • працює від безперебійного живлення - не має захист від позаштатних ситуацій;
  • низьковольтна електрична навісна металева шафа - найбільш підходить для розміщення на виробництві;
  • комплексний - можна побачити в багатоквартирних будинках, веде облік.

Електричні щити зовнішньої установки крім стійкості до вологи, мають захист від механічних впливів. Завдяки цьому, монтажні шафи можна з успіхом використовувати в різних районах, в тому числі і тих, які відрізняються сейсмічною активністю. Тому використовувати такі конструкції слід не тільки з економічних та естетичних міркувань, а й з метою безпеки.

Наявність електричного щита в приватному будинку або навіть квартирі з правильно підібраною автоматикою дозволить вам ефективно використовувати електроенергію. А при установки «розумних» систем, наприклад, теплих підлог або термостата, і зовсім є практично обов'язковою мірою.