Інформація
Пошук

Електротехнічні щити для автоматів (шафи, бокси,ящики) ЕЛЕТОН ЕР

0

10 855 грн.

0

11 907 грн.

0

12 260 грн.

0

13 369 грн.

0

7 412 грн.

0

7 683 грн.

0

8 739 грн.

0

9 746 грн.

0

11 885 грн.

0

13 027 грн.

0

13 155 грн.

0

13 856 грн.

Показано з 1 по 12 із 26 (всього 3 сторінок)

Електротехнічні щити для автоматів (шафи, бокси,ящики) ЕЛЕТОН ЕР

Електричні щити для автоматів та іншого електрообладнання

Електричні щити, шафи та ящик для електричних автоматів можна виявити в будь-якому багатоповерховому будинку. Без будь-якого з цих видів обладнання неможливо було б забезпечувати електрикою кожну квартиру. Всі вони являють собою прямокутні бокси, які кріпляться до стіни або монтовані в неї, а також встановлені на підлогу. Кожен вид обладнання має свої характеристиками і особливостями.

Відмінності за способом монтажу і розмірами

Кожне підприємство або будь-який інший об'єкт, який використовує електроживлення, потребує постійної роботи від мережі. Електромонтажні короби виконують захисну функцію високовольтних і низьковольтних елементів, які використовуються як усередині приміщень, так і поза ними. Виглядають вони як бокс з металевим замком, який має вивід до місць приєднання до джерел передачі струму.

За своїми габаритами монтажні короби можуть бути самих різних розмірів. Наприклад, внутрішній щиток для автоматів досить компактний, а підлоговий електричний ящик перевищує у висоту метр, особливо, якщо вони призначені для промислових потреб. До того ж, монтажні бокси поділяються за способом і типу їх установки - підвісному або підлогового.

Залежно від обладнання, корпуси можуть забезпечити надійний захист для будь-якого обладнання:

  • електротехнічного;
  • комунікаційного;
  • серверного.

Напольні та підвісні шафи можна відрізнити також за іншими критеріями:

  • можливістю більш оптимального виведення кабелю;
  • автоматичним вирівнюванням;
  • різними варіантами цоколя.

На окрему увагу заслуговує категорія монтажних коробів для електричних лічильників. Такі короба бувають різних видів - накладні, що вбудовуються і підвісні. Особливою легкістю монтажу відрізняються накладний тип. Він кріпиться на звичайних саморізах до стіни. Що ж стосується місткості, то можна виділити кількість модулів від двох і до п'ятдесяти шести.

Переваги і недоліки

Підлогова щитова коробка відмінно підходить для виробництва. Її використання також рекомендується для розподілу великої кількості електроенергії, так як вона може вмістити набагато більшу кількість елементів. Підвісні монтажні конструкції мають деякі переваги перед підлоговими.

Наприклад, вони можуть бути вмонтовані в стіну, що дозволяє економити площу приміщення. Але, як правило, нішу, в яку встановлюється монтажний ящик, слід готувати заздалегідь. Будь-яка конструкція боксу схожа в одному - вона забезпечує надійний захист устаткування від впливу навколишнього середовища, несанкціонованого доступу, а також від перепадів напруги і механічного впливу.

Вони виготовляються зі сталі і пластика товщиною від 0,8 до 1,5 міліметрів. Для виробничих коробів використовується спеціальна сталь товщиною в 1,5 мілліметра. В нашому інтернет магазині ви зможете придбати найрізноманітніші види підвісних і підлогових конструкцій. Рекомендуємо звернути увагу на монтажну шафу Елетон ер, який відповідає всім стандартам і вимогам до захисту.