Інформація
Пошук

Розподільні підлогові електричні ящики МКС IP-31, IP-54

0

4 656 грн.

0

4 880 грн.

0

3 336 грн.

0

3 504 грн.

0

3 718 грн.

0

3 902 грн.

0

5 064 грн.

0

5 298 грн.

0

3 900 грн.

0

4 080 грн.

0

4 232 грн.

0

4 448 грн.

Показано з 1 по 12 із 34 (всього 3 сторінок)

Розподільні підлогові електричні ящики МКС IP-31, IP-54

Вибираємо монтажний ящик для електроустаткування IP-31, IP-54

Монтажний ящик для електроустаткування є обладнання, яке призначається для установки кабелів, проводів, контактів, а також різних пристроїв комунікації та лічильників. Без таких коробів не обходиться жодне виробництво, адміністративна будівля або ж багатоквартирний будинок.

Види монтажних коробів

Існує велика кількість видів монтажний ящиків. Але, мабуть, найпопулярнішими є такі види:

  • підлоговий;
  • навісний;
  • вбудований.

Електрична підлогова шафа являє собою монтажну конструкцію, яка розміщена, безпосередньо, на підлозі. Найчастіше, такі види шаф досить великого розміру, що не дозволяє їм кріпитися до стіни. У їх конструкції, як і в будь-яких інших шафах, передбачені монтажні панелі, до яких кріпляться хомути і кабелі. Кут відкриття дверцят стандартний і складає 120 градусів. Найчастіше такий металевий монтажний бокс виробляється з замком, який перешкоджає проникненню в бокс сторонніх осіб.

Навісна розподільна електрична шафа набагато менших розмірів, ніж підлоговий. Він підходить для розміщення електротехнічного обладнання, а також для направлення або розподілу струму в мережі. Конструкція навісних боксів універсальна, і дозволяє кріпити їх на кронштейни в будь-якому положенні, як в горизонтальному, так і у вертикальному. Якщо розмір шафи невеликий, то він може бути закріплений до стіни.

Вбудовувані електричні бокси поширені трохи менше. Сама його назва говорить сама за себе - конструкція вбудовується в стіну, що дозволяє економити на корисної площі приміщення. Найчастіше такий вид можна побачити в багатоквартирних будинках - лічильники, різні автомати, які «заховані».

Переваги

Електротехнічний корпус мкс виготовляється з многофальцевого профілю, який забезпечує високу міцність і жорсткість конструкції. У разі короткого замикання або якого-небудь механічного впливу, корпус монтажної шафи не буде пошкоджений. Кожен монтажний бокс має ступінь захисту ip54. Монтаж і кріплення різного електроустаткування здійснюється в них на спеціальні монтажні пластини і стійки.

Для експлуатації в різних погодних умовах, монтажний бокс можна додатково обладнати водовідштовхувальними елементами. А при використанні поза технічних приміщень монтажні ящики обладнуються спеціальними панелями з замками, які можуть запобігти несанкціонованому доступу до обладнання. При виготовленні використовується спеціальна матова фарба, яка має захист до дії вологи і прямих сонячних променів. Товщина стінок дорівнює 0,8 міліметрів, що підвищує надійність конструкції і її експлуатаційні характеристики.

У нашому магазині ви зможете купити будь-які монтажні шафи будь-якого типу для різного комунікаційного та електротехнічного обладнання. Всі моделі відповідають стандартам якості і безпеки.