Інформація
Пошук

Обираємо електричну монтажну шафу ЕЛЕТОН МКН IP-31, IP-54

0

4 154 грн.

0

4 363 грн.

0

4 514 грн.

0

4 740 грн.

0

4 780 грн.

0

3 660 грн.

0

5 015 грн.

0

3 842 грн.

0

4 098 грн.

0

4 280 грн.

0

5 548 грн.

0

5 798 грн.

Показано з 1 по 12 із 108 (всього 9 сторінок)

Обираємо електричну монтажну шафу ЕЛЕТОН МКН IP-31, IP-54

Навісна електрична шафа ELETON МКН IP-31, IP-54

Навісна електрична шафа являє собою металевий ящик певного розміру, який призначений для розміщення електротехнічного, а також комутаційного обладнання. Завдяки їх конструкції, укладка кабелю, шнурів і сполучних елементів здійснюється компактно і відповідно до температурних режимів. У той же час шафа запобігає несанкціонований доступ до обладнання.

Переваги монтажних шаф

Для вирішення ряду завдань у напрямку, прийому і розподілу електроенергії, використовується зовнішня електрична шафа - в залежності від її розмірів глибини і ширини. До того ж, вони можуть бути оснащені різними доповненнями:

  • системою вентиляції;
  • стандартними і кодовими замками;
  • антивандальним захистом;
  • виходами під різні види кабелів;
  • спеціальними датчиками.

Така монтажна шафа, як елетон мкн, призначена для захисту та монтажу електричного устаткування від механічних, а також погодних впливів. Міцність і жорсткість корпусу досягається завдяки наявності многофальцевого профілю.

Особливості конструкції

Зовнішній електричний ящик складається з бескаркасной оболонки. Усередині шафи знаходиться монтажна панель, або інше обладнання. 7-ми фальцевий профіль, а також якісний метал, дозволяють шафі витримувати ударні струми високої сили при коротких замиканнях, а також запобігають деформацію короба. У передній частині утворений невеликий жолоб, який перешкоджає попаданню води всередину. Вся конструкція пофарбована спеціальною фарбою, яка стійка до різних погодних умов, перепадів температури, а також до вологості.

Монтажна шафа ip54 добре захищена від будь-яких погодних умов. У конструкції дверцят є водонепроникна вставка, яка в разі зносу може бути замінена. Дверцята має стандартний кут відкриття в 120 градусів. Всередині можна знайти монтажні профілі, які призначені для кріплення різних джгутів, каналів, а також кабелів. Установка такої зовнішньої шафи відрізняється зручністю і простотою. Вона може бути виконана на кронштейнах або безпосередньо до стіни, причому, як в горизонтальному, так і вертикальному положенні, завдяки універсальності кріплень.

Розміри

Існує велика безліч розмірів монтажних шаф. Розміри боксу слід вибирати виходячи з того, яке обладнання буде встановлено всередині:

  • серверне;
  • комунікаційне;
  • універсальне;
  • електротехнічне.

Товщина стінок монтажних коробів однакова для всіх видів обладнання і дорівнює 0,8 міліметра. Перш ніж самостійно купити електричну шафу, слід ознайомитися з його характеристиками від виробника і технічними даними. У нашому магазині ви зможете підібрати монтажні шафи різних розмірів і типів, які можна використовувати в різних умовах. Всі вони відповідають державним стандартам якості і рівню захисту ip54, стійкі до механічних і електричних навантажень, а також до вібрації.