Інформація
Пошук

Шафа для комунікаційного устаткування ЕЛЕТОН ТС IP-40, IP-54

0

13 877 грн.

0

14 354 грн.

0

14 943 грн.

0

15 432 грн.

0

14 784 грн.

0

15 320 грн.

0

16 520 грн.

0

17 054 грн.

0

14 840 грн.

0

15 374 грн.

0

15 860 грн.

0

16 405 грн.

Показано з 1 по 12 із 86 (всього 8 сторінок)

Шафа для комунікаційного устаткування ЕЛЕТОН ТС IP-40, IP-54

Електротехнічні телекомунікаційні шафи ТС

Телекомунікаційна шафа з класом захисту ip54 призначена для стабільної роботи і правильної організації локального устаткування і мереж в офісах. Завдяки компактним габаритам простір приміщення економиться, а потрібне будівлі мережеве обладнання збирається в одному місці. У ряді випадків монтажні телекомунікаційні шафи монтуються на вільну стіну, на висоті близько метра від підлоги.

Особливості конструкції

Шафа для комунікаційного устаткування найчастіше забарвлюють в сірий або чорний колір. Вони мають строгість і лаконічність в дизайні, який добре підійде для будь-якого офісу або робочого приміщення. Для невеликого офісу і організації в ньому якісної локальної мережі, а також для розподілу великої кількості мережевого обладнання, використовується монтажний короб в стандарті 6u. Крім того, надійний електротехнічний металевий корпус дозволяє захистити мережеве обладнання від несанкціонованого доступу.

Монтажні короби можуть мати збірну або зварену конструкцію. Вони відрізняються за своїми характеристиками і надійності. Тут буде лідирувати зварений короб. Однак до його недоліків можна віднести більшу вагу в порівнянні зі збірним типом. Збірний монтажний короб легше перевозити і транспортувати на увазі його більш легкої ваги. Однак якщо стіни офісу виконані з гіпсокартону, то і збірний короб небажано вішати на кронштейни. Тут стане відмінним рішенням підлогова електротехнічна шафа.

Збірні конструкції відмінно підійдуть для їх установки всередині будівель, а зварні ідеально застосовуються для установки поза приміщеннями на увазі своїх захисних якостей. Слід зазначити, що у монтажних шаф виробники передбачають кілька типів дверей.

Металева рама і скляні двері дозволяють вести контроль за обладнанням, а також здійснювати його огляд без відкриття. Суцільні двері мають високий антивандальний захист. Монтажні шафи виготовляються з міцного сплаву товщиною до 1,5 міліметрів. Вони мають високу стійкість до зайвої вологості повітря, а також до впливу прямих сонячних променів. Додатково короби можуть бути обладнані водовідштовхувальними елементами і козирками.

Основне призначення шаф

Незалежно від типу і конструкції монтажного обладнання, воно має цілу низку переваг. Серед них помітно виділяються:

  • Висока безпека і захист від несанкціонованого доступу до обладнання або приладів.
  • Компактність при розміщенні.
  • Можливість швидкого обслуговування і здійснення швидкого доступу до обладнання.

Якщо є необхідність розміщення важкого мережевого обладнання, то рекомендуємо розглянути варіант підлогової шафи. У нашому інтернет магазині ви зможете купити будь-який комутаційний монтажний бокс, який виробляють в Україні. Кожна модель відповідає всім вимогам і стандартам захисту. Будь куплений товар може бути відправлений будь-яким зручним для вас способом!