Інформація
Пошук

Автоматика для котлів, насосів, камінів, кімнатні програматори

Уточнити пошук
0

1 813 грн.

0

2 035 грн.

0

4 810 грн.

0

2 277 грн.

0

5 650 грн.

0

5 650 грн.

0

5 650 грн.

0

4 800 грн.

0

4 800 грн.

0

6 500 грн.

0

1 554 грн.

0

2 516 грн.

Показано з 1 по 12 із 237 (всього 20 сторінок)

Автоматика для котлів, насосів, камінів, кімнатні програматори

Бажана автоматика для твердопаливних котлів

Купуючи котел на твердому паливі, в першу чергу ми звертаємо увагу на ефективність роботи. Другим критерієм можна назвати комфорт експлуатації. У нього входить не тільки раціональне спалювання палива, але і автоматизація цього процесу, а також повне управління системами. Розглянемо кілька варіантів додаткового обладнання.

Бюджетний і дорожчий варіант автоматизації

Перше, що кидається в очі - механічний регулятор тяги. Це найбільш бюджетний варіант автоматизації, який володіє перевагами і недоліками. Серед плюсів помітно виділяється відсутність роботи від електричної мережі, легкість монтажу і заміни, а також доступний ціновий діапазон.

Перш ніж купити такий спосіб тяги, слід знати, якими вадами володіє автоматика для котла. Шкала температури може швидко потертися, а виконати більш точну подачу повітря не вийде.

Мікропроцесорна автоматика для котлів є більш дорогим, але і більш ефективним варіантом. Наприклад, хороший блок управління котлом дасть можливість налаштування більш тонких режимів роботи. Залежно від моделі, він може поєднуватися навіть з кімнатними термостатами. А управляти таким дивом можна за допомогою мережі GSM та інтернету. Якщо ви хочете користуватися перерахованими вище можливостями, зверніть увагу, що блок управління і термостат повинні бути одного виробника.

Регулювання температури

Щоб ефективно управляти твердопаливним котлом, мало одного блоку. Якщо в пріоритеті стоїть ефективність його роботи, то терморегулятор для котла слід передбачити обов'язково. Якщо дивитися по функціоналу, то цифровий контролер температури може бути трьох видів:

  • простий - може підтримувати тільки задану температуру;
  • програматор - має безліч програм диференціювання температури;
  • гідростатичний - регулюють не тільки температуру приміщень, але і вологість.

Не важко здогадатися, що велика кількість функцій, яким може володіти регулятор температури опалення, значно впливає на його ціну. Вибирати слід не тільки з особистих міркувань, а й виходячи з доцільності.

Замість підсумку

Виробники котлів на твердому паливі нерідко завищують ККД на папері. Рідко яка модель може видати заявлені дев'яносто п'ять відсотків. Як правило, цей показник на п'ять - сім відсотків менше. Щоб уникнути таких «тепло-втрат», котел слід укомплектувати на максимум можливостей.

Наприклад, деякі моделі не передбачають плавне регулювання обертів для турбін. З цим недоліком може впоратися якісний блок управління. ККД котла зможе збільшитися. Цей результат досягається завдяки більш раціональному і оптимізованому процесу спалювання палива. Всі ці можливості мають досить швидку окупність, так що подумати є над чим. Всі типи обладнання для котлів ви зможете купити в нашому магазині, а також отримати безкоштовну консультацію по ним.