Інформація
Пошук

Вибираємо контролер для каміна

0

2 277 грн.

0

5 650 грн.

0

5 650 грн.

0

5 650 грн.

0

4 800 грн.

0

4 800 грн.

0

6 500 грн.

0

1 550 грн.

0

1 650 грн.

0

2 400 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Вибираємо контролер для каміна

Автоматичні каміни: всі за і проти

Безліч сучасних виробників запевняють, що автоматичні каміни можуть відмінно справлятися з обігрівом. Їх інтегрування в систему подачі тепла оптимізує витрати, особливо, якщо на дворі стоїть холодна погода. Фірми гарантують, що камін з водяним контуром з легкістю замінює опалення газом і стає основним джерелом тепла. На практиці, справа як завжди трохи складніше, ніж здається на перший погляд.

Плюси джерела тепла

Для безлічі людей, камін, як і твердопаливний котел (саме їх ми і будемо порівнювати) це асоціація з постійними клопотами підтримки горіння і постійної чистки від нагару і золи, а також їх розпалом. Що ж, це думка притаманне тільки тим людям, які використовують газові котли. А ось якщо купити автоматику для каміна, то про подібні мінуси і мови бути не може.

Основний плюс такої системи - безпека. А в разі, якщо з якихось причин сталося аварійне відключення газу, то можна з легкістю перейти на такий вид резервного джерела тепла. Третя вагома перевага - автоматика для каміна з водяним контуром виконує точно такі ж функції, як і на твердопаливному котлі. Ви можете «забезпечити» автоматичний камін абсолютно тими ж функціями. Наприклад, додаткове управління каміном, яке здійснюється дистанційно.

Мінуси автоматичних камінів

Одним з найбільш поширених і незаслужених мінусів такої системи є відсутність настрою для його розпалювання. Забавно, але факт. Активне використання каміна, за умови, що він є додатковим джерелом тепла, користуються, в середньому, лише рік. Потім він перетворюється в таку собі підставку для предметів. Цей недолік легко вирішити, якщо встановлена ​​автоматика для камінів з водяною сорочкою. Адже більше немає ніяких турбот з розпалення, адже все зробить обладнання. Крім, мабуть, завантаження палива.

Другий недолік - це ефективність використання, де часом не зможе допомогти навіть автоматика для каміна. Зараз не всі моделі можуть позмагатися в ефективності зі своїми твердопаливними «побратимами». Котли герметичні, ізольовані - це і дозволяє їм працювати з високими показниками ККД. Каміни поки що поступаються їм в цьому показнику. Але, адже всі технології розвиваються, і недовгий той день, коли каміни будуть володіти високою ефективністю. Вже досить моделей, у яких цей показник став вище.

Ну, і, нарешті - ціна. Вартість монтажу каміна з водяною сорочкою трохи вище, ніж у котлів. Якщо порівняти їх за однаковою потужності, то котел виразно дешевше. Якщо ви практик, то вам однозначно більше підійде котел. Але, якщо ви цінуєте комфорт і затишок, то камін виразно для вас.

Наявність дорогого обладнання, такого як контролер для каміна, зможе зробити процес спалювання палива більш раціональним. Це швидше зможе окупити витрати на обладнання, а вам дозволить насолоджуватися атмосферою, яка доступна не всім. При вмілому підході, автоматичний камін може з успіхом стати основним джерелом тепла.