Інформація
Пошук

Вибираємо блок управління циркуляційним насосом

0

842 грн.

0

1 876 грн.

0

914 грн.

0

1 491 грн.

0

1 539 грн.

0

1 732 грн.

0

1 968 грн.

0

3 126 грн.

0

3 343 грн.

0

6 638 грн.

0

7 215 грн.

0

7 455 грн.

Показано з 1 по 12 із 32 (всього 3 сторінок)

Вибираємо блок управління циркуляційним насосом

Циркуляційний насос і його автоматика

Чи не кожен мешканець приватного будинку, у кого встановлений твердопаливний котел, замислюється про обладнання, яке подає тепло. Мало тільки котла, а також труб і усіляких батарей для того, щоб підтримувати нормальну температуру в приміщені. Одним з таких приладів є, звичайно ж, циркуляційний насос. На сучасних котлах обов'язково присутня автоматика для насоса опалення.

Особливості насоса

Такий насос має масу позитивних якостей. Але його головне застосування - створення примусового тиску води в замкнутих системах трубопроводу. На догоду сучасним тенденціям, здавалося б, повністю механічне обладнання стало потроху переходити на електронне і управління. Тепер для насоса опалення передбачається навіть контролер.

Що ж дозволяє робити блок управління циркуляційним насосом? Все просто! Завдяки цій автоматиці, примусовий тиск буде регулюватися без участі людини, і до необхідних значень. Іншими словами, за допомогою блоку буде долатися найбільший опір на певних ділянках трубопроводу.

Переваги циркуляційного насоса

Головні переваги, якими володіє такий насос, обумовлені економічністю, довговічністю. Його безшумну роботу, а також невеликі розміри теж запишемо в плюси. А якщо до цього буде додана автоматика для циркуляційного насоса опалення, то перераховані вище якості можна посилити - залишилося тільки її купити.

Однак автоматика це ще не все, з блоком управління він і, правда, буде працювати краще. Варто також замислитися над тим, що термостат для циркуляційного насоса не буде зайвим. Як і автоматика, насос повинен правильно підбиратися відповідно до гідравлічних характеристик системи опалення.

Для всіх цих заходів передбачені окремі норми, на які слід спиратися при установці. Але врахуйте, що самостійно вносити зміни в систему опалення, м'яко кажучи, небажано. Цим повинні займатися фахівці.

Що стосується типів конструкції, то умовно вони бувають двох видів - з «мокрим» і «сухим» ротором. До других відносяться моноблоки, консольного типу, а також «inline». Що стосується «мокрих», то вони є найбільш поширеними в області опалення, на увазі його високої продуктивності і низького шуму. Недоліком є ​​«мокрих» є тільки низький ККД. Ретельно підібрана автоматика зможе вирішити цю проблему, ККД дещо збільшиться. Це ніяк не вплине на його тиху роботу.

Де купити автоматику для ЦН

Незважаючи на те, що магазинів, які пропонують запчастини, комплектуючі для циркуляційних насосів дуже багато, ми рекомендуємо саме наш інтернет-магазин. Усі пропоновані товари, включаючи навіть таку необхідну річ, як термостат для циркуляційного насоса опалення, відрізняються високою якістю, а також довгим терміном служби. Позитивні відгуки покупців лише підтверджують це.