Інформація
Пошук

Вибираємо контролер для опалення

0

1 732 грн.

0

3 343 грн.

0

6 638 грн.

0

7 215 грн.

0

7 455 грн.

0

999 грн.

0

1 532 грн.

0

6 660 грн.

0

11 840 грн.

0

15 429 грн.

0

16 650 грн.

0

7 881 грн.

Показано з 1 по 12 із 13 (всього 2 сторінок)

Вибираємо контролер для опалення

Контролери опалювальних систем

Будь-яка система, як газова, так і твердопаливна, ні в якому разі не може обійтися без пристрою, який називається блок управління системою опалення, інакше - контролера. Це хитре обладнання виконує ряд важливих функцій, без яких робота системи неможлива. Наявність контролера дає власнику ряд переваг, за допомогою яких можна поліпшити якість роботи будь-якої системи опалення.

Для чого потрібні контролери

Якщо двигун в автомобілі прийнято вважати серцем, то у випадку з сучасним опаленням цю функцію виконує саме блок управління. Ця невелика на вигляд коробочка дозволяє системі опалення функціонувати безпечно, а також регулює всю її роботу. Однак слід зазначити, що контролер для опалення не завжди потрібен твердопаливному котлу, так є сенс в тому, щоб його купити? Наприклад, для котлів на твердому паливі в контролері управління виникає необхідність, якщо він володіє належною потужністю.

Зараз ця планка стоїть на будь-якому котлі такого типу на позначці в 14 кВт. При цьому, дуже важливо підійти до набору функцій, якими володіє блок, так як для малопотужних котлів вони підходять далеко не завжди. Іноді досить того, щоб було передбачено контролер управління триходовим клапаном. Або, наприклад, для малопотужних котлів найчастіше досить того, щоб здійснювалося управління змішувальним клапаном.

Переваги блоку

Будь-який власник твердопаливної системи опалення отримують цілий перелік плюсів і позитивних якостей від блоку управління. І при цьому немає ніяких недоліків:

  • можна контролювати процес спалювання палива, що дасть економічність;
  • збільшиться ККД твердопаливного котла;
  • дасть певний комфорт, так як в постійне стеження за системою немає потреби;
  • простий і зрозумілий інтерфейс, з яким впорається будь-який користувач;
  • багаторазово продовжить термін служби системи, так як та буде працювати економічно;
  • безпеку використання - в системі передбачені датчики, що спрацьовують при досягненнях заданого максимуму в температурі.

Список переваг постійно зростає, так як абсолютно кожен поважаючий себе виробник постійно вносить удосконалення в обладнання. З кожним роком з'являються все нові і нові опції, які зайвий раз підтверджують необхідність цього обладнання.

Еталон управління

Останнім (на даний момент) словом в управлінні твердопаливними котлами є погодозалежний контролер опалення. Як не важко здогадатися, з його допомогою опалювальна система працює, ґрунтуючись на даних навколишнього середовища, вологості і температури повітря. Завдяки наявності датчиків, автоматична установка прогріву в котлі відрізняється колосальною точністю і відбувається завчасно.

За допомогою погодозалежного блоку можна досягти вражаючої економії палива. Купити такі контролери можна в нашому магазині. Якщо ви з якихось причин не можете визначитися, зв'яжіться з нашими фахівцями, вони дадуть відповідь на будь-яке вас питання.