Інформація
Пошук

Вибираємо контролер для твердопаливного котла

2

1 991 грн.

2

1 898 грн.

1

2 020 грн.

1

2 405 грн.

0

4 329 грн.

1

4 569 грн.

0

1 047 грн.

0

1 347 грн.

0

1 184 грн.

0

1 469 грн.

Хіт продаж
1

1 924 грн.

0

2 571 грн.

Показано з 1 по 12 із 72 (всього 6 сторінок)

Вибираємо контролер для твердопаливного котла

Як добре економити на опаленні

В умовах, коли витрати на тепло і енергію ростуть практично кожен день, а заробітна плата практично не збільшується, опалення житлоплощі стає дуже важким і дорогим заняттям. Однак існує кілька способів, які дозволять не тільки зменшити витрати, але і поліпшать якість опалення свого будинку. Є кілька дієвих методів, які ми розглянемо.

Установка твердопаливного котла

Якщо у вашому будинку вже встановлена ​​система для опалення газом - газовий котел, то ви можете доповнити його, встановивши пелетний, або твердопаливний котел. В першу чергу, ви отримаєте хороший спосіб заощадити, але при цьому і комфорт від використання. Крім перерахованого вище, є ще кілька особливостей.

Перша - вартість палива для котла. На даний час, такі альтернативні джерела обігріву стоять набагато дешевше витрат на електроенергію, або природний газ. Особливо, якщо купувати паливо у великих кількостях. Друга - автоматика для твердопаливних котлів. Це той момент, на якому не можна економити, якщо ви хочете домогтися гарної окупності в кінцевому підсумку. В Україні існує безліч місць, де можна купити автоматику для котлів на твердому паливі.

Однак ми рекомендуємо купувати товар в нашому інтернет магазині - весь товар сертифікований і зібраний з належною якістю. А якщо у вас вже встановлений такий котел і служить вам більше 10 років, фахівці рекомендують замінювати таке обладнання. Ймовірно, тому що ККД дещо падає. На старому котлі, як правило, ККД не збільшиться, навіть якщо купити для нього найсучаснішу автоматику для пеллетного пальника. Хоча і цей крок є не зайвим. Якщо купити блок керування пелетним пальником, то процес спалювання палива можна зробити більш раціональним.

Наявність додаткового обладнання

Добре, коли є хороший котел на твердому паливі і його якісні елементи обладнання. Але, керувати ним вручну досить незручно, особливо, коли є можливість робити це дистанційно. Коли є контролер для твердопаливного котла і кімнатний термостат, який дозволить зробити налаштування максимально точними. В сукупності, контролер для пеллетного котла, а також термостати або програматори дозволять вам скоротити витрати на теплозатрати практично на половину. При тому, що цей показник досягається без шкоди комфорту перебування в опалювальному приміщенні.

Найважливіше - не боятися початкових витрат на все обладнання. Якщо з якихось причин ви не можете дозволити собі повністю автоматичне і дистанційне керування розподілом тепла, можна почати з механічного обладнання. Адже в будь-якому випадку, квитанція буде містити рахунок, в середньому, нижче на 10-15%. Про купівлю додаткового обладнання слід задуматися навіть в тому випадку, якщо ви не хочете твердопаливний котел, і вас влаштовує газовий. Як правило, витрати скоротяться на 20-30% при вмілій настройці.