Інформація
Пошук

Вибираємо блок управління сонячним колектором

0

2 139 грн.

0

1 299 грн.

0

15 429 грн.

0

16 650 грн.

0

4 199 грн.

0

4 551 грн.

0

7 918 грн.

0

8 880 грн.

0

9 546 грн.

0

0 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Вибираємо блок управління сонячним колектором

Управління на геліосистемі

Поряд з іншими джерелами опалення, такими як твердопаливні котли і автоматичні каміни, серця багатьох вже встигли підкорити геліосистеми. Геліосистема це дуже ефективний спосіб отримання енергії, і, до того ж має дуже складний механізм роботи. Однак ця система має величезний потенціал і перевагами.

Обов'язковий елемент в геліосистемі

Саме таким елементом є контролер управління геліосистемою. Чим же саме він керує? Відповідь проста. У його «влади» весь процес нагріву від сонячної енергії, а також контроль системи. Залежно від моделі, він також може здійснювати управління і іншими нагрівальними елементами, такими як твердопаливний котел, ТЕНами, газовим котлом, а також таким пристроєм, як терморегулятор для сонячного колектора.

Вся його ефективність його роботи і роботи всієї геліосистеми залежить від багатьох факторів, таких як:

  • надійність обладнання;
  • схеми розташування обладнання;
  • правильних алгоритмів роботи.

І вже тим більше, якщо вийшла з ладу якась автоматика для сонячного колектора, то мало хто зможе полагодити її самостійно. Доцільніше буде звернутися за допомогою до фахівців. Те ж саме стосується і купівлі вийшовшого з ладу. Сумісність - один з ключових чинників в геліосистемі. І купити контролер для сонячного колектора не вийде аби який.

Що може контролер?

Блок управління сонячним колектором разом з контролером, дуже функціональні пристрої. Завдяки їм, геліосистема може:

  • автоматично регулювати швидкість протоку в теплоносіях;
  • універсально використовуватися (басейни, опалення, ГВП);
  • відмінно і надійно працювати, при цьому, не боячись води;
  • запам'ятовувати параметри при відключенні від мережі;
  • працювати по таймерам і дистанційно контролюватися.

Залежно від типу геліосистеми, контролери відрізняються за вартістю. Набір запрограмованих функцій також впливає на ціну. Кожен контролер це дуже складний електронний пристрій, в якому знаходиться по кілька вводів для датчиків, купа реле, різні лічильники. Крім цього, може бути присутньою величезна кількість функцій, які дозволять не тільки керувати нагрівом, але й навіть розподіляти його. Поряд з такими джерелами тепла в будинку, як твердопаливний котел, добре скомпонована геліосистема зможе заощадити на придбаному обладнанні.

Де можна придбати комплектуючі

Так як геліосистеми поки що є нововведенням в плані отримання альтернативної енергії в нашій країні, ми рекомендуємо магазин STROY-DOM, який пропонує безліч комплектуючих в цій сфері. У нашому інтернет-магазині ви зможете підібрати для себе різні компоненти для геліосистем, наприклад, як контролер сонячного колектора, або блок управління. Висока якість товару, доступна ціна і індивідуальний підхід до клієнта - це запорука успіху торгового майданчика. Крім комплектуючих для геліосистем, ви також зможете купити все необхідне для твердопаливних котлів.