Інформація
Пошук

Вибираємо газопальниковий пристрій для котла

0

1 739 грн.

0

2 849 грн.

0

2 849 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Вибираємо газопальниковий пристрій для котла

Газові пальники

Будь-котел, будь то газовий, або ж на твердому паливі, мають не просту будову. Крім того, що вони обладнані автоматикою, у них присутні камери згорання, а також газові пальники. Незалежно від фірми виробника, а також самої моделі, величезну роль в його конструкції грає саме газопальниковий пристрій для котла. Тому як саме від неї залежить кількість споживаного палива, а також економія ресурсів.

Переваги та недоліки пальників

Як і газопальникові пристрої для побутових котлів, пальники для твердопаливних котлів можуть працювати в декількох режимах. Це може бути спеціальний резервуар з газом, балон, або магістральна подача. Тип пальника безпосередньо залежить від способу подачі повітря, а також від типу камери згорання. Якщо з газом все просто, то з твердим паливом справа дещо складніша.

Мінус пальника для твердого палива за все один - найчастіше вона призначена під певний вид палива. Наприклад, на пелетному пальнику небажано використовувати деревину або торф.

На що варто звернути увагу при виборі

Перед тим як купити газопальникове обладнання, слід врахувати те, в яких умовах буде експлуатуватися пристрій. Слід вивчити особливості його роботи, і кілька важливих аспектів його обслуговування. Розміри, якими володіє пальник, повинні відповідати габаритам камери згорання, інакше можна зіпсувати не тільки пальник, а й котел - є ризик пропалити камеру.

Слід врахувати і інші параметри при виборі, такі як:

 • виробник;
 • модель;
 • характеристики;
 • можливість суміщення обладнання;
 • вартість.
Якщо ви плануєте купити пелетний котел, то це прекрасний вибір, тому як пальникове обладнання має величезний набір переваг. Такі котли використовують два типи пальників - ретортні або факельні, які, в залежності від моделі, можуть бути напівавтоматичними, автоматичними, або ж механічними.

Їх переваги незаперечні:

 • високий рівень автоматичного процесу;
 • велика тривалість процесу роботи;
 • мінімальне обслуговування;
 • відмінний захист від загоряння;
 • можливість установки управління на дистанції;
 • найвищий показник ККД.

З недоліків є всього лише один, і він обумовлений відносно високою ціною. Однак він прекрасно окупає себе, за умови, що котел буде мати хорошу настройку, а також завдяки дешевизні палива.

Де купити

У нашій країні є велика кількість магазинів, в яких можна придбати сучасне опалювальне обладнання. Ми рекомендуємо звернутися саме в наш інтернет-магазин, так як пропоновані пальники і інші комплектуючі, такі як автоматика з пальниками для котлів від фірми Евросіт. У нашому магазині ви зможете отримати консультацію від фахівців, а також купити багато запчастин, такі як газопальниковий клапан, або, наприклад, блок управління для систем за дуже привабливими цінами. Висока якість товару гарантовано!