Інформація
Пошук

Вибираємо кімнатний термостат

0

1 813 грн.

0

2 035 грн.

0

1 554 грн.

0

2 516 грн.

0

3 367 грн.

0

3 034 грн.

0

3 182 грн.

0

2 664 грн.

0

3 367 грн.

0

8 510 грн.

0

1 406 грн.

0

740 грн.

Показано з 1 по 12 із 95 (всього 8 сторінок)

Вибираємо кімнатний термостат

Вибираємо кімнатний термостат

Такий чудовий пристрій під назвою «термостат», називають по-різному. Терморегулятор, регулятор температур і термостат - все це один пристрій. Якщо ви хочете добитися максимальної продуктивності і ефективності опалювальної системи, і мати тонкі настройки, то без такого пристрою вам не обійтися.

Вибираємо по функціональності

Принципово, термостати умовно діляться всього на дві групи - виносні, які підключені за допомогою проводки і бездротові. Уже на цьому етапі їх ціна починає помітно відрізнятися. Незважаючи на те, що провідний кімнатний регулятор температури коштує дешевше, він відрізняється високою надійністю, в той час, як бездротової кімнатний термостат коштує вище.

Залежно від моделі, «провідний тип» може бути оснащений великою кількістю функцій. Наприклад, найпростіші моделі здатні лише утримувати задану температуру, а програмований кімнатний термостат володіє великим набором функцій. Можливо зробити більш тонке налаштування регулювання температури, а також встановити кілька значень на певний час доби, і навіть на тижневий цикл. Що надалі виллється в більш раціональне використання палива або тепла.

Такий пристрій підійде для будь-якого використання, як для частої зміни налаштувань, так і для попередніх на більш тривалі періоди. На особливу увагу заслуговує кімнатний термостат, який призначається для котла опалення. Він дозволить більш ефективно опалювати приміщення, при цьому мінімізувавши втрати тепла. Про цю функцію фахівці рекомендують підготуватися, безпосередньо, перед установкою твердопаливного котла.

Що ж стосується зручності, то тут справа значно простіше. Якщо вас не лякає укладання проводів, то без сумнівів, нема чого переплачувати за бездротову модель. Бездротовий терморегулятор поступається першим варіантом лише в одному - наявності батареї. Після відключення пристрою, котел продовжить роботу, яка заснована на даних датчиків.

Найбільш вигідний варіант

Якщо у вас встановлена ​​хороша опалювальна система, то кімнатний програматор для котла стане ідеальним варіантом. Сперечатися не будемо, спочатку доведеться витратити гарну суму. Але, давайте поглянемо на ситуацію з іншого боку. Всі ми робочі, і, грубо кажучи, половину дня проводимо зайнятими. Завдяки широкому набору функцій, програматор для котла опалення дозволить заощадити на теплі не один раз.

Підраховано, що при вмілому підході до налаштування подачі тепла, економія буде досягати близько 40% за сезон. Адже навіть періодичне зниження на 1 градус дозволяє економити до 5%. Одним з головних достоїнств программаторов є можливість підключення до котлів на будь-якому виді палива. Легкість налаштування і управління також можна віднести до плюсів, адже всі необхідні програми вже присутні «на борту». У нашому інтернет-магазині ви зможете купити не тільки програматори для котлів і термостати різних моделей, а й безліч комплектуючих до них.