Інформація
Пошук

Вибираємо тягорегулятор для котла

0

814 грн.

0

814 грн.

0

536 грн.

0

518 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Вибираємо тягорегулятор для котла

Переваги механічних регуляторів тяги

В даний час в заміських будинках для опалення житлової площі використовується газ. Але нерідкі випадки, коли газопостачання є не в кожному будинку. Тому дуже часто можна зустріти опалення за допомогою твердопаливних котлів, яким віддають перевагу дуже багато мешканців. А щоб підтримувати в них комфортну температуру при згоранні твердого палива, в котлах повинен бути регулятор тяги.

Від чого залежить сила тяги

Перш ніж купити механічний регулятор тяги для твердопаливного котла, слід врахувати кілька важливих аспектів. В цілому ряді випадків, сила тяги буде залежати від:

  • площі перетину димоходу або труби;
  • стабільності погодних умов;
  • температури, якою володіють димові гази.

Також слід знати, що перерахованих вище факторів може не вистачити, тому що котли відрізняються один від одного. Так що, першочергово, слід звернути увагу саме на роботу котла без установки регулятора. Фахівці пропонують кілька рекомендацій, які допоможуть в роботі котла.

Одна з таких рекомендацій - підтримка параметрів і налаштувань котла на твердому паливі на оптимальних значеннях. Крім того, на силу тяги може впливати тип котла, але, це вплив в більшості випадків не є значним. Якщо вам потрібно оцінити силу тяги, то не слід робити це відразу після запуску котла, так як в момент прогріву вона знаходиться на мінімальному рівні, навіть, незважаючи на те, що температура диму завжди є стабільною.

Переваги та недоліки регуляторів тяги

В процесі роботи котла часто з'являються різні показники тяги. У ряді випадків це легко пояснюється спалюванням різного виду твердого палива. В процесі спалювання тяга змінюється - може спостерігатися зниження, або, навпаки, збільшення, через що приміщення може задимитися, з'явитися гучний шум. Також гіпертяга чревата збільшеним витратою твердого палива.

Саме для вирішення цієї проблеми і передбачено тягорегулятор для котла. Але, як і будь-який пристрій, воно має як переваги, так і не позбавлене недоліків. Серед недоліків відразу виділимо один несуттєвий - затирання температурної шкали з часом експлуатації. А ось серед переваг, якими володіє механічний регулятор тяги для твердопаливних котлів, можна сміливо виділити наступні:

  • низька ціна обладнання та широкий модельний ряд;
  • автономна робота і повна незалежність від електрики;
  • високий показник надійності.

Якщо ви плануєте встановити котел на твердому паливі, то рекомендуємо звернути увагу до одного цікавого пристрою - це регулятор тяги regulus. Дуже надійний і доступний пристрій. Його, як і інші моделі, ви зможете знайти в нашому магазині. І, наприкінці - не налаштовуйте регулятори самостійно. Адже ви ризикуєте, зіпсуєте тільки що куплене обладнання або не доб'єтеся хорошої тяги. Краще довірити налаштування кваліфікованим фахівцям.