Інформація
Пошук

Вибираємо механічний термостат

0

429 грн.

0

511 грн.

0

411 грн.

0

951 грн.

0

1 025 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Вибираємо механічний термостат

Вигода використання термостата для теплих підлог

Тема енергозбереження зараз актуальна, як ніколи. Зараз, в умовах постійного здорожчання джерел палива, ми змушені постійно шукати якісь альтернативні способи його використання. Але, мало хто знає, що економити можна не тільки на традиційному методі обігріву житлоплощі, але і на альтернативних варіантах. Наприклад, на обігріві за допомогою теплої підлоги.

Необхідність терморегуляції теплої підлоги

Перш ніж купити терморегулятор для опалення, давайте розберемося, для яких цілей він служить. Підлогове опалення здатне подарувати масу позитивних моментів після його експлуатації. Крім приємних відчуттів від ходьби по теплій підлозі, за допомогою такого опалення можна вирішити масу проблем. Як правило, термостат для теплої підлоги дарує масу можливостей для цього.

З його допомогою, підлогове покриття може прослужити у багато разів довше. Можна індивідуально налаштувати температурні режими на різні цикли. При вмілому підході за рахунок цих операцій з термостатом, можна досягти вражаючих результатів економічності і довговічності, при цьому, не на шкоду обігріву. До того ж, завдяки термостату, підвищується захист кабелів і плівки від перегріву. Якщо намічається перегрів, то пристрій зменшить температуру до оптимальної.

Різновиди регуляторів температури

Всього можна виділити кілька видів - програмовані, з виносним і накладним датчиком, а також механічні. Найпростіший вид - механічний термостат. Він є найбільш економічним, але, в той, же час самим надійним у використанні. Контроль температури здійснюється виключно ручним способом. Програмований вид самий функціональний і дорогий.

Крім можливості виставлення температури на тижневий період, термостат часто має сенсорне управління і кілька датчиків. Терморегулятор з накладним датчиком, а також дуже схожий на нього регульований термостат з виносним датчиком, відрізняються один від одного тільки способом монтування датчиків вимірювань температури.

Де можна купити

Одне з головних якостей термостатів для теплої підлоги - їх взаємозамінність. Наприклад, на відміну від використання на пелетних котлах, перехід від однієї моделі до іншої, або ж, від одного типу до іншого, не несе за собою жодних складнощів. Вам не буде потрібно перестелити підлогу, або що-небудь в цьому дусі. Аналогічна ситуація з гріючої плівкою і самою підлогою. Модель термостата і теплої підлоги може разюче відрізнятися один від одного, при цьому і в цінових рамках. При гарному налаштуванні заощадити можна у будь-якому випадку при їх невідповідністі.

Серед величезної кількості фірм виробників, в нашому магазині ретельно підібраний весь асортимент. Пропоновані нами моделі термостатів для теплих підлог, а також для котлів, і їх комплектуючі, які відмінно підійдуть для використання в непростих умовах електромереж в нашій країні. Наші фахівці допоможуть вам дати всю необхідну інформацію або консультацію з будь-якого товару.