Інформація
Пошук

Управління котлом через інтернет

0

1 813 грн.

0

2 035 грн.

0

4 810 грн.

0

1 554 грн.

0

2 516 грн.

0

3 367 грн.

0

3 034 грн.

0

3 182 грн.

0

2 664 грн.

0

3 367 грн.

0

8 510 грн.

0

1 406 грн.

Показано з 1 по 12 із 29 (всього 3 сторінок)

Управління котлом через інтернет

Можливості управління котлами дистанційно

Функціонал дистанційного керування твердопаливними котлами постійно оновлюється і покращується. Навіть програмне забезпечення стає більш точним і досконалим, вже не кажучи про саме обладнання. Зараз на ринку повно моделей, як вже добре зарекомендували себе, так і мають чудові перспективи. І якщо відносно недавно такий спосіб управління теплом був для багатих клієнтів, то зараз таку можливість може дозволити собі практично кожен бажаючий.

Навіщо потрібно дистанційне керування

Щоб не лізти в нетрі, на що здатний інтернет модуль для твердопаливного котла, для наочності розберемо кілька прикладів. У приватному будинку економити тепло набагато простіше, ніж в квартирі. За умови, що в будні дні людина зайнята на роботі, повертатися в холодне житло не особливо приємно. Модуль управління котлом опалення дозволить за допомогою інтернету зменшити температуру, або ж навпаки, прогріти будинок до вашого повернення по одному лише запитом.

Щоб керувати котлом, потрібен всього лише смартфон з доступом в мобільну мережу, або ж інтернет. Модуль дистанційного керування котлом дозволить вам:

  • економічніше використовувати опалення (при вашій відсутності вдома);
  • допоможе збільшити термін служби всього устаткування (за умов низьких навантажень);
  • об'єднати та інше обладнання в одну мережу (наприклад, термостат, або програматор);
  • нарешті, створить додатковий комфорт в приміщенні.
Залежно від набору функцій, інтернет модуль для котла дозволяє також стежити за справністю системи, і навіть розподіляти тепло в кімнатах зонально. Але, що робити, якщо в будинку немає інтернет, чи можна використовувати подібний модуль? Звичайно можна. Будь-яке подібне обладнання забезпечено GSM-модулем, для якого потрібна лише робоча SIM-карта стільникового оператора. Контроль і управління в цьому випадку буде проводитися за рахунок повідомлень.

Найбільш перспективні варіанти

Таких небагато, і особливо серед них виглядає вражаючим погодозалежне управління. У таких системах, крім датчиків температури всередині приміщень, застосовуються і зовнішні датчики, які відстежують температуру повітря на вулиці. В такому випадку, управління котлом через інтернет дасть ще більше позитивних сторін.

Якщо погода прохолодна, то система автоматично почне підвищувати нагрів кімнат до встановленого вами максимуму. І, навпаки - поступово знижуватиме її при потеплінні. А якщо вам мало і цього, для того, щоб купити модуль керування котлом, то ось вам ще один цікавий факт. Система також фіксує тепло людини, і якщо в приміщенні стає більше людей, то автоматично знизить температуру до комфортного значення.

Купити інтернет модулі, обладнання для твердопаливних котлів, а також різні комплектуючі, ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині. Наші фахівці дадуть вам всю необхідну інформацію про товари і послуги, а також проконсультують вас з питань енергозбереження.