Інформація
Пошук

Пропонуємо купити промисловий електричний ТЕН для котлів опалення та технічного обладнання

0

180 грн.

0

190 грн.

0

200 грн.

0

210 грн.

0

220 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Пропонуємо купити промисловий електричний ТЕН для котлів опалення та технічного обладнання

Промисловий електричний ТЕН для котла опалення та технічного обладнання

На сьогоднішній день електрика є універсальним джерелом енергії для нагріву різних рідин і повітря. Сучасні опалювальні прилади оснащені електричним ТЕНом для перетворення електричної енергії в теплову.

Найбільш широко використовуються трубчасті тени для електрокотлів різних потужностей. Конструктивно це блок тенів спіральної форми, змонтованих на одній пластині, які при роботі видають високу потужність і температуру в умовах обмеженого простору. Блок Тени - це також відмінне рішення для промислових кип'ятильників, водонагрівачів та іншого технологічного обладнання. З огляду на постійні температурні навантаження і контакт з водою, трубчасті електронагрівачі виготовляються з вуглецевої нержавіючої сталі або міді. Це гарантує тривалий термін служби не менше 10 років.

Слід зазначити, що електротен для котла водяного опалення може використовуватися і в бойлерах непрямого нагріву, рушникосушках, батареях і інших опалювальних агрегатах. В даному випадку готовий виріб являє собою тен з терморегулятором, за допомогою якого користувач сам регулює температурний режим.

В деякому обладнанні, наприклад, для виробництва тари, упаковок, прес-форм застосовується промисловий тен патронного типу, всередині якого дріт високого опору, намотаний у вигляді спіралі на керамічний сердечник. Завдяки такому рішенню, питома теплова потужність може досягати до 20 Вт і більше на сантиметр квадратний. Якщо Ви виробник такого обладнання, Ви можете купити тен повітряний будь-якої потужності з урахуванням схеми виготовлення.

Де купити промисловий електротен для котла?

Наша компанія спеціалізується на виготовленні тенів для електрокотлів, купити які ви можете будь-якої потужності і конфігурації. Під індивідуальне замовлення ви також можете купити блок тенів, надавши ескіз для виготовлення нашим фахівцям. Ми гарантуємо високу якість продукції, ціна на яку досить доступна на ринку.