Інформація
Пошук

Дров'яні печі, парогенератори, кам'янки для лазні та сауни

0

9 050 грн.

0

18 080 грн.

0

21 275 грн.

0

21 275 грн.

0

14 130 грн.

0

21 275 грн.

0

19 550 грн.

0

22 460 грн.

0

16 750 грн.

0

22 045 грн.

0

24 740 грн.

0

35 355 грн.

Показано з 1 по 12 із 31 (всього 3 сторінок)

Дров'яні печі, парогенератори, кам'янки для лазні та сауни

Дров'яна піч для лазні або кам'янка для сауни - короткий огляд

Ще з давніх часів люди використовували природні гарячі джерела для особистої гігієни та оздоровлення тіла. І ось вже на протязі багатьох тисячоліть, лазня і сауна стала вірним супутником життя людини, не дивлячись навіть на появу центрального гарячого водопостачання. Завжди є бажання відвідувати парилку або навіть побудувати самостійно, використовуючи дров'яну піч для лазні або сауни. Очевидно, що для таких цілей необхідно перш за все купити піч для лазні для підтримки стабільної температури і рівня пара в парильні. У каталозі нашого магазину представлений широкий вибір печей для лазні, готових для установки - залишається лише правильно вибрати модель.

Піч для лазні або кам'янка для сауни на дровах. Що купити краще?

Всім відомо, що головною відмінністю руської лазні від фінської сауни є співвідношення температури і вологості в парній. Відповідно, принцип дії на людський організм зовсім різний. Якщо в руській лазні час супроводжується активно з віником, то в сауні просто зручно розміститися і отримувати розслаблення. У будь-якому випадку, вибір залишається за вами.

Функція парогенератора для сауни та лазні

Сучасна дров'яна піч для лазні або кам'янка для сауни на дровах має низку переваг у порівнянні з початковими моделями. Технологія виробництва постійно удосконалюється, а також додаються нові корисні функції. Наприклад, деякі моделі мають генератор пара для лазні. Ця функція дозволяє досягти ідеального легкої пари на рівні 350-400 градусів, який забезпечить приємні відчуття від часу в парильні.

Вигідно купити дров'яну піч для лазні або кам'янку для сауни на дровах

Наша компанія співпрацює з надійними і перевіреними роками постачальниками обладнання для лазні та сауни. У каталозі магазина представлені більше десятка надійних печей для лазні та сауни від вітчизняних і зарубіжних виробників - Harvia, Helo, HUUM, IKI, Kastor, Tulikivi, Теплодар та інші. Звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано можете купити піч для лазні в Україні в співвідношенні оптимальної ціни і якості. Ми завжди раді допомогти Вам у виборі необхідного обладнання.