Інформація
Пошук

Вибираємо двері для лазні та сауни зі скла і дерева

0

4 500 грн.

0

4 990 грн.

0

5 780 грн.

0

5 780 грн.

0

4 850 грн.

0

5 000 грн.

0

4 800 грн.

0

5 000 грн.

0

5 750 грн.

0

5 800 грн.

0

6 000 грн.

0

6 800 грн.

Показано з 1 по 12 із 14 (всього 2 сторінок)

Вибираємо двері для лазні та сауни зі скла і дерева

Двері для лазні та сауни

Двері для лазні та сауни, як і облицювальні матеріали повинні володіти специфічними характеристиками, враховуючи постійний їх контакт з високою температурою і парою. Іншим не менш важливим моментом є прикраса інтер'єру і захист від проникнення холодного повітря в парильне приміщення. Стандартно, двері для лазні та сауни є поєднанням двох матеріалів - скло і дерево. При цьому, товщина скла становить близько 8 міліметрів, це забезпечує надійний захист від високих температурних ударів. При виготовленні даного роду виробів, всі матеріали проходять якісну обробку, забезпечуючи максимальний термін експлуатації. Будь-які двері в парилку оснащені ущільнювачем, який забезпечує високий тепловий захист і хорошу звукоізоляцію. Для зручності користування можна вибрати лівосторонню або правосторонню модель.

Види дверей для лазні та сауни

Крім перерахованих вище характеристик, двері для лазні та сауни зі скла візуально розширює простір в приміщенні. Це є ще однією перевагою при виборі дверей для лазні та сауни зі скла. Більш того, широкий вибір колірної гами може органічно вписатися в будь-який інтер'єр. Залежно від типу обробки матеріалу, двері імітує срібло, бронзу, вітраж та т.п., а дверна коробка з дерева завжди буде мати розкішний вигляд у лазні чи сауні.

Як підсумок, перш ніж купити двері для лазні та сауни, буде потрібно всього лише заміряти розміри і вибрати колірну гамму. У каталозі нашого магазину представлені якісні та надійні двері за прийнятною ціною в Україні. Звертайтеся, і ми раді будемо надати консультацію по будь-яких питанням.