Інформація
Пошук

Вибираємо гімалайську сіль для лазні та сауни

0

78 грн.

0

2 860 грн.

0

580 грн.

0

190 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Вибираємо гімалайську сіль для лазні та сауни

Баня і сауна - приміщення для відпочинку і оздоровлення організму. Більшість людей намагаються зміцнити своє здоров'я, відвідуючи регулярно баню або сауну. Для цих цілей застосовуються різноманітні камені і солі. Найбільш популярний мінерал, який використовується в парильні - гімалайська сіль. Візуально це рожевий мінерал, що містить в собі безліч корисних хімічних елементів для організму людини. З гімалайської солі виготовляють гальку, цеглу і плитку, яка не тільки красиво виглядає в парній, але, а також позитивно впливає на організм людини.

Властивості гімалайської солі

Вчені з'ясували, що хімічні елементи в мінералі позитивно впливають і зміцнюють людський організм. Регулярне застосування гімалайської солі в парній впливає на весь організм:

  • очищає шкіру і виводить токсини і шлаки
  • стимулює органи травлення
  • позитивно впливає на лікування органів дихання
  • зменшує навантаження на роботу серця
  • покращує кровообіг

Під впливом температури разом з парою виділяються корисні речовини, які стимулюють імунну систему і благотворно впливають на весь організм. Регулярно відвідуючи лазню або сауну, в якій є гімалайська сіль, ви однозначно відчуєте поліпшення стану організму.

Сфера застосування гімалайської солі в лазні і сауні

В процесі обробки гірського мінералу виготовляється галька, цегла, плитка або ж крихта з каменю. Найчастіше гімалайську сіль використовують при будівництві парного приміщення, це не тільки красивий декор, але і корисність для здоров'я. Також даний мінерал може застосовуватися при спорудженні соляних кімнат. Універсальність матеріала дозволяє його використовувати в різних варіаціях. Термін служби такого каменю не менше 2 років в залежності від частоти експлуатації лазні або сауни.

Пропонуємо купити гімалайську сіль

Якщо Ви в пошуках де купити гімалайську сіль для лазні або сауни в Україні - ми готові запропонувати різноманітний асортимент у вигляді шліфованої цегли, плитки, крихти і багато іншого за вигідними цінами. Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте консультацію від фахівців, можливість оплати товару зручним для вас способом, а також оперативну доставку в ваш регіон.