Інформація
Пошук

Вибираємо каміння для лазні та сауни

0

1 942 грн.

0

1 872 грн.

0

1 972 грн.

0

840 грн.

0

1 175 грн.

0

1 440 грн.

0

1 920 грн.

0

2 052 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Вибираємо каміння для лазні та сауни

Камені для лазні та сауни ще один важливий елемент в парильному приміщенні, оскільки крім високої температури і аромату повітря, легкий і рівномірний пар завжди сприяє приємному розслабленню і оздоровленню організму. Ще з давніх часів існування перших лазень люди отримували пар шляхом підливання води на розжарені камені, але, з часом печі для лазні та сауни постійно вдосконалювалися і такий пар легко отримати на сьогоднішній день за допомогою вбудованого парогенератора. Любителі традиційної лазні все одно вважають за краще вручну підливати воду на банні камені, самостійно регулюючи інтенсивність пара в парильні. Якщо ви збираєтеся купити камені для лазні або сауни і не знаєте які краще вибрати, ми детально Вас проконсультуємо.

Які краще купити камені для лазні та сауни?

У природі існує величезна кількість порід каменів з певними властивостями. З огляду на те, що камені будуть експлуатуватися в специфічному температурному середовищі, не варто використовувати перші-ліпші камені для генерації пари. Під впливом високої температури такі камені можуть не тільки потріскатися від води, але, і виділяти разом з парою шкідливі для здоров'я людини речовини. Рекомендується використовувати банні камені вулканічних порід, які добре акумулюють тепло по всій своїй масі за рахунок своєї щільної і однорідної породи.

Для будь-якої лазні або сауни ідеально підійде камінь жадеїт, діабаз, базальт, талькохлорит, андезит, порфірит і інші, купити які ви можете в цьому розділі сайту. Переконатися в якості підходящої породи каменю дуже просто - постукати одна об одну для виявлення тріщин, а температурну стійкість можна визначити, нагрівши камінь до червоного кольору і опустити його в воду.

Укладання каміння в піч для лазні та сауни

Після того як Ви визначилися з породою каменю, зверніть увагу, що в ідеалі розмір каменів повинен відрізнятися. Більші слід укладати знизу печі, а дрібні зверху. Це сприяє отриманню рівномірного хорошого пару в парильні. Перед укладанням необхідно ретельно промити камені для того, щоб бруд і пил не потрапляв в повітря разом з парою.

Купити камені для лазні та сауни оптом і в роздріб

Наш магазин пропонує широкий асортимент обладнання для лазні та сауни, купити все це можна не виходячи з дому, просто оформивши замовлення на сайті. Ми з радістю надамо консультації і підберемо найбільш підходящі аксесуари для вашої лазні або сауни за вигідною ціною в Україні.