Інформація
Пошук

Вибираємо цеглу і плитку для лазні та сауни

0

673 грн.

0

2 860 грн.

0

580 грн.

0

741 грн.

0

673 грн.

0

673 грн.

0

543 грн.

0

190 грн.

0

225 грн.

0

290 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Вибираємо цеглу і плитку для лазні та сауни

Облицювальні матеріали - цегла та плитка для лазні та сауни

При проектуванні і будівництві лазні або сауни важливим моментом є якісна обробка стін і підлоги. З огляду на високотемпературний режим і підвищену вологість в парильні, слід вибирати надійний матеріал, який прослужить довгі роки. В даному розділі сайту представлені цегла і плитка для лазні та сауни купити яку Ви можете оптом і в роздріб.

Покриття для стін та підлоги в сауну і лазню - огляд, характеристики

Парилка в лазні чи сауні одне з місць, де найбільш тісний контакт матеріалів з парою і водою. Тому, облицювальні матеріали для лазні або сауни за своїми характеристиками повинні володіти мінімальним водопоглинанням, так як, це впливає насамперед на довговічність матеріалу. Не менш важливим моментом є і сама поверхня матеріалу. Цегла і плитка не повинна бути глянсовою, оскільки доведеться ходити по плитці в умовах високої вологості і легко можна посковзнутися. Це і стосується самих стін, адже іноді виникає необхідність спертися на них рукою. Тому рекомендується використовувати цеглу і плитку тільки з шорсткою поверхнею.

Серед найбільш поширених матеріалів є талькомагнезит і талькохлорит, який використовується в виготовленні цегли і плитки для лазні та сауни. Цей камінь гірської породи, який характеризується високою міцністю і має гарні хімічні властивості. Також для покриття стін і підлоги часто застосовують керамічну плитку або керамограніт.

Як підсумок, можна виділити кілька важливих моментів, на які слід звертати увагу при виборі матеріалу:

  • мінімальна водопроникність
  • шорстка поверхня
  • безпеку матеріалу
  • естетичний вигляд

Цегла і плитка для лазні та сауни купити оптом і в роздріб

Ми пропонуємо якісні та надійні облицювальні матеріали для лазні та сауни, купити які Ви можете з оптової та роздрібної ціни, оформивши замовлення на сайті. Звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте не тільки професійну консультацію, а й якісний сервіс обслуговування. Ми завжди раді допомогти у виборі необхідної продукції.