Інформація
Пошук

Вибираємо щітку для очищення сажі з димоходу

0

518 грн.

0

3 922 грн.

-15 %
Акція
1

3 700 грн. 3 145 грн.

0

174 грн.

0

179 грн.

0

185 грн.

0

191 грн.

0

196 грн.

0

202 грн.

0

207 грн.

0

213 грн.

0

218 грн.

Показано з 1 по 12 із 66 (всього 6 сторінок)

Вибираємо щітку для очищення сажі з димоходу

Йоржик для очищення сажі з димоходу - огляд, різновид

Ефективна робота твердопаливного котла залежить не тільки від якості самого обладнання, але, а також від своєчасного обслуговування димоходу. Залежно від частоти використання котла опалення з часом в димоході утворюється наліт з смол і сажі, який дуже негативно впливає на тягу, а іноді може і призвести до займання. Тому рекомендується проводити візуальний огляд кілька разів на місяць. Для таких цілей ідеально підійдуть щітки для чищення димоходів.

Щітки для чищення димоходів - різновид

В основному можна виділити 2 види йоржиків - металеві та пластикові щітки для очищення сажі з димоходу. Металевий йоржик використовують для чистки димоходу з цегли або азбесту, а пластикові щітки для чищення димоходу з нержавіючої сталі, оскільки не залишають подряпин. Купити щітку для чистки димоходу можна будь-якого діаметру. Конструктивно будь-який йорж для димоходу складається з переплетених прутів зі сталі або пластмаси. На одному кінці є різьблення М12 для вкручування в утримувач самої щітки або ж в гирю для димоходу, а з іншого боку петля для фіксації сталевого прута або мотузки.

Для того, щоб не лізти на дах будинку, можна купити набір для чистки димоходу, який застосовується спільно з електроінструментом (дриль). У комплекті універсальна щітка для чистки димоходу Hansa, яка володіє хорошою гнучкістю, проходить вигини навіть в 45 градусів і підходить для будь-якого типу димоходу. Для максимального ефекту рекомендується додатково використовувати такий засіб як порошок для чищення димоходу.

Великий асортимент, вигідна ціна

Ми пропонуємо купити щітки для чистки димоходів будь-якого діаметру, ціна на які оптом від 5 штук. Будь-яка форма оплати з доставкою по Україні.