Інформація
Пошук

Вибираємо йоржик для чищення котла і труб

0

111 грн.

0

122 грн.

Хіт продаж
0

126 грн.

0

130 грн.

0

110 грн.

-21 %
Акція
0

112 грн. 89 грн.

0

116 грн.

0

118 грн.

0

120 грн.

0

124 грн.

0

126 грн.

0

107 грн.

Показано з 1 по 12 із 19 (всього 2 сторінок)

Вибираємо йоржик для чищення котла і труб

Щітки для очищення твердопаливного котла від сажі і смол - короткий огляд

На сьогоднішній день найбільш популярним альтернативним джерелом тепла є твердопаливний котел опалення. І це не дивно, адже за опалювальний сезон власнику обходиться на багато менше витрат на паливо в порівнянні з газом або електрикою. Єдиним недоліком при експлуатації твердопаливних котлів опалення є необхідність постійного їх обслуговування. При спалюванні навіть якісних видів твердого палива на внутрішніх стінках котла і теплообміннику залишаються смоли і сажа, які не тільки знижують ККД котла, а й загальний термін експлуатації самого агрегату.

Чим і як очистити твердопаливний котел від смоли та сажі?

Найпростіший спосіб для періодичного обслуговування котла - використовувати щітки для очищення твердопаливного котла. Ціна на ці вироби дуже доступна, а також, на ринку є великий асортимент для вибору, виходячи з параметрів опалювального котла. Щітка для очищення теплообмінника котла складається з щільно переплетених сталевих прутів, з одного боку є зовнішня різьба для кріплення до допоміжного інструменту, а на іншому кінці в деяких моделях розташована петля (якщо використовувати як йоржик для чищення труб). Металева щітка йоржик для чищення котла виготовляється заводами різного діаметру від 30 до 100 мм, оскільки відстань між трубами теплообмінника котла буває різним. Тому, не поспішайте купити йоржик для чищення котла від сажі попередньо не переконавшись у параметрах свого котла.

Якщо говорити про хімічне очищення твердопаливних котлів від смол і сажі, то в даному випадку рекомендуємо розглянути концентрований засіб Spalsadz, Hansa або Savent. На відміну від механічної очистки котла, хімію використовувати на багато простіше, всього лише потрібно додавати разом з паливом. Пропорція визначається в залежності від потужності опалювального агрегату. Для досягнення максимального ефекту для початку рекомендується йоржиком очистити котел від смол, перш за все теплообмінник котла, а після цього регулярно додавати засіб для чищення сажі. Таким чином, протягом усього опалювального сезону котел буде працювати найбільш ефективно і в димарі не будуть великих відкладень смолистих речовин.

Пропонуємо вигідно купити йоржик металевий для чищення сажі і смол

Наш магазин пропонує своїм покупцям вигідно купити щітки для твердопаливних котлів за оптовою ціною в кількості від 5 штук і більше. В каталозі є великий асортимент продукції - від йоржика для чищення котла діаметр 30, 40, 50 мм і до 100 мм. Ми працюємо по будь-якій формі оплати з доставкою по Україні.