Інформація
Пошук

Вибираємо засіб для видалення сажі з димарів і котлів

0

407 грн.

0

555 грн.

0

377 грн.

0

462 грн.

0

166 грн.

0

222 грн.

0

155 грн.

0

178 грн.

0

888 грн.

0

1 095 грн.

0

108 грн.

0

184 грн.

Показано з 1 по 12 із 30 (всього 3 сторінок)

Вибираємо засіб для видалення сажі з димарів і котлів

В опалювальний сезон при експлуатації будь-яких типів твердопаливних котлів не обійтися без допоміжного інструменту для видалення сажі з котла, димоходу або навіть звичайної лопати для підкидання вугілля в топку котла. Незалежно від того, який вид палива Ви використовуєте, під рукою в котельні завжди повинні бути інструменти першої необхідності - кочерга, скребок для котла, лопатка для збору золи. Більш того, для періодичної чистки теплообмінника котла зручно мати тримач з щіткою. Весь цей інструмент для чищення котлів і димоходів купити можна в нашому магазині.

Що стосується обслуговування димаря, тоді допоможе наступний інвентар:

  1. гнучкий складальний стрижень
  2. прут для чищення димоходу
  3. куля для димоходу
  4. ручка поворотна для очищення димоходу
  5. набір для чищення димоходу

Якщо ви збираєтеся чистити димохід з даху будинку, то в асортименті є прут для чищення димоходу купити який можна будь-якої довжини (6, 8, 10, 12 метрів). До нього кріпиться куля для димоходу разом зі щіткою з будь-якого матеріала. Для того, щоб проводити очищення димоходу знизу, можна купити гнучкі складальні стрижні, які легко з'єднуються між собою на будь-яку довжину. На гнучкий складальний стрижень можна встановити ручку поворотну для зручності механічного очищення димаря. Для швидкого очищення смол і сажі ідеальним варіантом послужить набір для чистки димоходу. За допомогою спеціального перехідника на дриль, гнучких стрижнів і нейлонової щітки з легкістю і без особливих зусиль можна якісно провести профілактичну чистку димоходу.

Якісний інструмент для чищення димоходів купити оптом і в роздріб

Наш магазин пропонує своїм покупцям вигідно купити набір для чистки димоходу за оптовою ціною. В каталозі є великий асортимент якісної продукції. Ми працюємо по будь-якій формі оплати з доставкою по Україні.