Інформація
Пошук

Пропонуємо купити насос для циркуляції води в системі опалення

Уточнити пошук
Пропонуємо купити насос для циркуляції води в системі опалення

Ефективність системи опалення залежить не тільки від правильно підібраного джерела тепла, але, а також і додаткового устаткування, наприклад, насоса для циркуляції води в системі опалення. З огляду на те, що деякі виробники не комплектують котли даним типом обладнання - купити насос для циркуляції опалення буде оптимальним рішенням.

Циркуляційний насос виконує функцію примусового перекачування теплоносія для швидкого нагріву і підтримки оптимальної температури по всьому приміщенню. На сьогоднішній день, моделей насосів циркуляції опалення досить багато, але, їх об'єднує універсальність застосування. Одні і ті ж моделі можна встановлювати в побутових і промислових приміщеннях. Однак, якщо обігрівається площа досить велика, рекомендується використовувати промисловий циркуляційний насос.

Конструктивні особливості циркуляційних насосів

У виробництві робочі механізми виготовляються переважно з чавунного сплаву, забезпечуючи захист від постійного впливу протоку теплоносія. Залежно від продуктивності, потужність насоса варіюється від 8 до 350 Вт і більше. Однак, енергозберігаючий циркуляційний насос може працювати і з високою продуктивною без необхідності відключення.

Перш ніж купити насос для циркуляції опалення, слід звернути на такі параметри:

  • Висота підйому: важливий фактор для малоповерхових приватних будинків або приміщень з підвалом, наприклад, де встановлений котел, якому необхідно підняти воду на 1-й або 2-й поверх;
  • Монтажна довжина: зручність при монтажі, основні стандарти - 80, 130 і 180 мм;
  • Продуктивність: в залежності від діаметра труб, даний показник повинен бути більше для швидкого обігріву;
  • Приєднувальні патрубки: для правильного підбору фітингів;
  • Робоча температура: деякі моделі здатні циркулювати рідину від -25 градусів, дані насоси встановлюються в систему з антифризом і використовуються для тимчасового обігріву. Наприклад, в заміському будинку, в якому ніхто не живе в опалювальний період, заливають антифриз для того щоб не розірвало труби. Що стосується максимальної робочої температури, то оптимальний насос з діапазоном 95-110 градусів.

З огляду на технічні характеристики тієї чи іншої моделі циркуляційного насоса, ціна може істотно відрізнятися. Більш того, варто врахувати виробника, оскільки купити циркуляційний насос для системи опалення в Україні можна, як відомого бренду (Wilo, Grunfos, Roda, Pedrollo, Pumps), так і виробництва Китай.

Пропонуємо купити насос для опалення високої якості за вигідною ціною

У каталозі нашого магазину Ви можете купити побутовий циркуляційний насос Grundfos, Wilo, Roda і інших марок за доступною ціною, не виходячи з дому. Ми працюємо по будь-якій формі оплати і здійснюємо доставку зручним для вас способом.