Інформація
Пошук

Пропонуємо купити побутовий циркуляційний насос для опалення

0

1 450 грн.

0

1 450 грн.

0

2 405 грн.

0

2 072 грн.

0

2 072 грн.

0

2 183 грн.

0

2 146 грн.

0

2 146 грн.

0

2 220 грн.

0

2 220 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Пропонуємо купити побутовий циркуляційний насос для опалення

Побутовий циркуляційний насос для опалення - конструктивні особливості та сфера застосування

На даний момент, більшість власників приватних і заміських будинків віддають перевагу системі опалення з примусовою циркуляцією теплоносія в системі. І це не дивно, якщо врахувати той факт, що деякі виробники не комплектують котельне обладнання насосом. Очевидно, що для вирішення даного завдання послужить побутовий насос для циркуляції води в системі опалення.

Насос циркуляційний побутовий має низку переваг:

  • Зручність експлуатації - простий монтаж і не потрібна систематична перевірка;
  • Універсальність - можна встановлювати в будь-який тип приміщення з урахуванням технічних характеристик системи опалення;
  • Безшумна робота - відсутність шуму навіть при максимальній швидкості роботи;
  • Довговічність - тривалий термін служби, завдяки зносостійким робочих механізмів;
  • Енергозбереження - деякі моделі мають малу потужність споживання.

Як правильно вибрати циркуляційний насос для опалення?

Перш ніж купити побутовий циркуляційний насос, необхідно звернути увагу на такі технічні параметри:

  • Максимальну висоту підйому води;
  • Монтажну довжину;
  • Приєднувальні патрубки;
  • Мінімальну і максимальну робочу температуру;
  • Продуктивність.

Для приватного будинку або дачі з декількома поверхами (в т.ч. з підвалом) рекомендується встановлювати циркуляційний насос в співвідношенні висоти приміщення. Наприклад, якщо газовий котел встановлений в підвалі, то йому необхідно підняти воду мінімум на перший поверх і далі. Таким чином, висотою в 4 метри ідеально підійде побутовий циркуляційний насос Grunfos 25/4 або Wilo 25/4. Для зручності установки, циркуляційний насос може бути з монтажною довжиною 80, 130 або 180 мм. Що стосується приєднувальної різьби, то, це більше стосується підбору фітингів. Діапазон робочої температури може бути мінімально від -25 до 110 градусів. Цей параметр важливий в тому випадку, якщо планується заливати в систему антифриз. Наприклад, в опалювальний період, коли ніхто не живе в будинку, може просто розірвати труби від низької температури. Тому, для таких цілей спеціально виробляються насоси, які здатні працювати в умовах низької температури. Продуктивність насоса для опалення слід враховувати, виходячи з діаметра труб - чим більше діаметр, тим більше необхідний проток для швидкого нагрівання приміщення.

Чому краще купити купити побутовий циркуляційний насос тут?

Продаж даного обладнання здійснюється всюди, починаючи від великих спеціалізованих магазинів, закінчуючи ринками. Але, не скрізь можна знайти оригінальну продукцію або ж часто купити підробку, наприклад, циркуляційний насос Grunfos 25/6 виробництва Китай під виглядом оригіналу. Наша компанія працює з прямими постачальниками опалювального обладнання, в каталозі вказана достовірна інформація про всі технічні характеристики і країну виробництва товару. На весь асортимент надається гарантія. Ви можете купити побутовий циркуляційний насос не виходячи з дому, просто оформивши замовлення на сайті. Ми надаємо різні форми оплати і відправляємо товар зручним для вас способом.