Інформація
Пошук

Вентилятори для твердопаливних котлів

Уточнити пошук
0

2 000 грн.

0

2 800 грн.

3

6 700 грн.

0

6 900 грн.

3

1 276 грн.

0

2 220 грн.

0

2 035 грн.

0

2 035 грн.

0

2 035 грн.

0

2 035 грн.

0

2 849 грн.

0

2 849 грн.

Показано з 1 по 12 із 88 (всього 8 сторінок)

Вентилятори для твердопаливних котлів

Устаткування для котла на твердому паливі

Зростаючі ціни на джерела енергії, зокрема газ, змушують багатьох людей йти на всілякі хитрощі. Подібна ситуація дозволила твердопаливним котлам зайняти видну нішу в ефективних системах опалення. Дешевизна, екологічність і безпека - це лише мала частина того, що отримує власник такої альтернативної системи опалення. Але щоб вона функціонувала належним чином, котел повинен володіти хорошим обладнанням.

Вентилятори

В першу чергу, твердопаливний котел це не «буржуйка». Якщо першої вистачає звичайної труби, як витяжки, то з котлом все складніше. Щоб паливо згорало, йому необхідна постійна подача повітря. В іншому випадку, паливо не буде вигорати на повну, і опалювальна система не зможе тримати нормований температурний режим. Як наслідок, якість опалення, м'яко кажучи, бажати кращого.

Важливо щоб в котлі було встановлено такий витяжний вентилятор, який зможе розкрити потенціал його ефективності. Зауважте, що надмірна подача повітря також ні в якому разі не має бути присутня. В такому стресовому режимі термін служби механізму помітно скоротиться. Так що перед тим як купити вентилятор для котла, як слід, вивчіть характеристики.

Вентилятори для твердопаливних котлів бувають різних типів. Фахівці рекомендують не купувати окремі елементи системи без певних знань. В іншому випадку, ви ризикуєте не тільки зробити зайві витрати, але і зіпсувати обладнання.

Димососи

Крім примусового видування залишкових продуктів горіння, димососи для твердопаливних котлів мають ще рядом функцій. Зазвичай димососи бувають двох типів - відцентрові і накладні. А ось плутати з насадками, які лише збільшують наявну тягу, їх не варто. До того ж, часто вони підходять тільки для малопотужних котлів. Однак ставити без необхідності димосос немає ніякої потреби. Більш того, така установка може в ряді випадків спровокувати зайве спалювання палива. Обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями з опалювальних систем, перш ніж виконувати все самостійно.

Якщо у вас встановлений високо потужний котел, в якому теплообмінник має великий опір, то установка димососа може знадобитися. В таких котлах, як правило, гази і тепло від горіння, мають властивість по кілька разів циркулювати в камері. Завдяки тому, що в конструкції є нагнітальний вентилятор, тепло буде «відфільтровано», через що ККД твердопаливного котла помітно зросте.

Експерти в області установки твердопаливних котлів радять використовувати вищеописані системи разом. Вони дозволять поліпшити якість згоряння палива і будуть більш ефективно забезпечувати теплом житлову площу. Ціна, за якою можна купити вентилятор для котла має різні значення. Якщо обладнання буде працювати в частих змінах режимів і на різному паливі, то економити немає ніякого сенсу. Окупається, як правило, таке задоволення досить швидко.