Інформація
Пошук

Вибираємо регулятор оборотів вентилятора

0

2 549 грн.

0

1 214 грн.

0

770 грн.

0

3 319 грн.

0

0 грн.

0

0 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Вибираємо регулятор оборотів вентилятора

Вибираємо регулятори обертів для вентиляторів

У зв'язку з тим, що природний газ постійно дорожчає, багато домовласників поступово переходять на опалення твердим паливом. Благо, поки що такий вид палива не обкладається жодними податками. Незважаючи на те, що існує безліч котлів різної потужності, їх об'єднує один важливий аспект - використання автоматики для регулювання його роботи. Без неї, спалювання палива перетворить котел в звичайну піч, яка була популярна в середині минулого століття.

Суть будь-якої автоматики

Після того, як запалюється твердопаливний котел, за допомогою автоматики вентилятор починає подавати повітря, який сприяє якісному спалюванню палива. В цей час насос, може прискорити, або навпаки, уповільнити перебіг води по опалювальним трубах. Центром автоматики є контролер, у якого існує маса налаштувань. Наприклад, ви можете уповільнити рух системи. Досить зробити кілька налаштувань, і регулятор оборотів вентилятора змінить кількість обертань.

Контролер також може зберігати налаштування, що дуже корисно при гнучкій температурі за стінами будинку. Це дозволяє економити безліч коштів, завдяки більш раціонального споживання твердого палива. Кожна встановлена ​​модель контролера по-своєму унікальна.

Адже вона володіє певним набором налаштувань і характеристик. Тому, перед тим як купити контролер, обов'язково ознайомтеся з його функціоналом. Зверніть увагу, що опалювальна система може продаватися як з встановленої електронікою, так і без неї.

Особливості наявності регулятора обертів вентилятора

Якщо в котлі не передбачений контролер оборотів вентилятора, це серйозний мінус. Регулювання обертань вентилятора дозволяє використовувати тверде паливо найбільш ефективно. При наявності такого регулятора, подача повітря може працювати в двох режимах - автоматичному і ручному. Не складно здогадатися, що кількість повітря, що подається в автоматичному режимі, регулює сама електроніка.

У той час як в ручному режимі ви можете налаштовувати потужність вентиляції самостійно. Зазвичай цей діапазон передбачається від п'яти до ста відсотків потужності. Кожне положення в бік збільшення потужності, піднімає її на десять відсотків. Існують також моделі зі спеціальними программаторами. Вони дозволяють вибрати налаштування потужності під конкретний вид палива. Сукупність цих переваг дозволить вам зробити налаштування найбільш ефективно.

Якщо ваш твердопаливний котел не обладнаний таким механізмом, вам слід купити регулятор оборотів вентилятора обов'язково. На відміну від інших електронних вузлів, регулятор відрізняється невисокою і стабільної ціною. До того ж, без нього неможлива якісна робота опалювальної системи. У нашому магазині ви зможете знайти безліч моделей за різними цінами і з різним набором функцій. Єдине, що їх об'єднує - якість виробника.