Інформація
Пошук

Вибираємо нагнітальний вентилятор піддуву

3

1 276 грн.

0

2 220 грн.

0

2 035 грн.

0

2 035 грн.

0

2 035 грн.

0

2 035 грн.

0

2 849 грн.

0

2 849 грн.

0

3 626 грн.

1

1 184 грн.

1

1 299 грн.

0

1 539 грн.

Показано з 1 по 12 із 48 (всього 4 сторінок)

Вибираємо нагнітальний вентилятор піддуву

Як правильно підібрати вентилятор для котла на твердому паливі

Існує велика кількість статей на тему того, для чого потрібен вентилятор сучасному котлу з твердим паливом. А ось як зробити правильний вибір такого обладнання, статей небагато. Переваги, які дає вентилятор опалювальній системі, незаперечні. Нижче зібрана необхідна інформація, коли консультації по телефону з продавцем мало.

Основи вибору

Щоб купити вентилятор для котла тривалого горіння, є кілька правил. Постарайтеся запам'ятати їх, адже перед покупкою вони обов'язково стануть в нагоді. Слід врахувати необхідні дані для вентиляції:

  • тип, або конструкцію вентиляційної системи;
  • фактичну потужність, яку має котел;
  • наявність або можливість установки автоматики.

Існує спеціальна таблиця, в якій наведено підбір вентиляторів. У цій таблиці вказані котли з номінальною потужністю і максимальну кількість повітря в кубічних метрах, необхідного для ефективної роботи системи.

Зверніть увагу, що існують твердопаливні котли, які зібрані виробником під конкретний вид палива. Те ж саме з вентиляторами. Варіативність конструкцій вельми вражає. Так що, щоб купити нагнітальний вентилятор необхідно розібратися і з його механікою.

Види вентиляторів

Як і моделі, якими може бути представлений конкретний котел, нагнітальний вентилятор також налічує безліч видів. Всі вони відрізняються не тільки за вартістю, але і за характеристиками. Зупинити свій вибір слід на такому, робота якого буде залежати від загальної продуктивності.

Врахуйте, що інтенсивне згорання палива супроводжується збільшеним витратою матеріалів. Це єдиний мінус використання будь-якого вентилятора для твердопаливного котла. Але він перекривається максимально ефективної віддачею тепла. Багато виробників в характеристиках котлів вказують значення, які досягаються при використанні вентиляторів. При покупці обов'язково уточніть, чи встановлений нагнітальний вентилятор в конструкцію котла, або продається без нього.

Як правило, управляється такий вентилятор піддуву для твердопаливного котла від автоматики. Якщо в опалювальний сезон відбуваються температурні скачки, то відмінно підійдуть моделі з асинхронними двигунами. Продуктивність твердопаливного котла можна регулювати від 5% до 100% потужності, яка збільшується, або зменшується кроками на регуляторі. Завдяки йому, котел зможе працювати в одному з двох режимів - ручному, або автоматичному.

Для опалення будинку, за умови, що опалювальні сезони відрізняються низькою і стабільною температурою, відмінно підійде вентилятор равлик. Для більш ефективної подачі повітря існують і такі моделі, як відцентровий вентилятор, який ви можете купити. Існує величезний модельний ряд, як котлів, так і вентиляторів. На нашому сайті ви знайдете тільки надійних виробників і їх товари, на які покупці дають виключно чесні відгуки.