Інформація
Пошук

Витяжні вентилятори та димососи

0

2 000 грн.

0

2 800 грн.

3

6 700 грн.

0

6 900 грн.

1

1 480 грн.

0

3 737 грн.

0

6 216 грн.

0

5 439 грн.

0

6 216 грн.

4

3 071 грн.

0

3 848 грн.

2

2 035 грн.

Показано з 1 по 12 із 29 (всього 3 сторінок)

Витяжні вентилятори та димососи

Щоб опалювальні прилади працювали ефективно, однієї правильної установки мало. Щоб підвищити якість спалювання твердого палива, повітря можна подати за допомогою нагнітання, за допомогою вентилятора. Раціональним рішенням також є установка димососа. У сукупності, ці два пристрої являють собою найбільш раціональне рішення.

Що може дати установка димососа або витяжного вентилятора

Тим, хто хоче купити витяжний вентилятор або димосос, слід знати, що ці рішення не є новаторськими. Будь-який об'єм твердого палива, що спалюється в котлі, повинен горіти максимально ефективно. Це дозволяє не тільки домогтися високого ККД в твердопаливном котлі, а й заощадити на паливі не один раз. Зверніть увагу, що економічність досягається не за разове спалювання палива, а відбувається поступово.

Витяжний вентилятор для твердопаливного котла став використовуватися практично відразу, як з'явилися котли такої конструкції. А прийшов витяжний вентилятор равлик до нас прямо з виробничого обладнання. Вентилятори тяги і димососи дозволяють домогтися наступних результатів:

• підвищеної ефективності роботи котла на твердих продуктах горіння;

• зробити регулювання спалювання твердого палива більш точною;

• підвищити якість спалювання палива навіть тоді, коли тяги не вистачає в димоході;

• виключити потрапляння диму в топкове приміщення, навіть якщо відкриті дверцята;

• дасть можливість опалювати житлову або виробничу площу за допомогою різних джерел твердого палива.

Види витяжного обладнання

Для звичайного будинку з димохідною шахтою вистачає самого найпростішого димососа. Але якщо обладнання з якоїсь причини не справляється з цим завданням, є сенс поставити електромеханічні вироби. На відміну від простого дефлектора, проточні димососи, вентилятори і відцентрові тягові машини відрізняються високою ефективністю.

Але і такий димосос для твердопаливного котла буде коштувати набагато дорожче. Зверніть увагу, що для котлів більшої потужності потрібно проводити розрахунки. Так що перед тим, як купити димосос для твердопаливного котла, ретельно все заміряйте. Для опалення приватного будинку димосос є найкращим варіантом, особливо коли також встановлений витяжний вентилятор. Будьте готові до того, що установка контролерів обійдеться недешево.

Фахівці рекомендують використовувати димососи укупі з вентиляторами, адже так ефективність котла підніметься до максимуму. Що ж стосується питання економії, то подібне поліпшення для опалювальної системи може цілком окупитися за кілька опалювальних сезонів. У нашому магазині ви зможете придбати різні витяжні вентилятори від чеських, німецьких і польських виробників. А в разі, якщо ви не зможете підібрати обладнання самостійно, наші фахівці допоможуть вам, дадуть необхідну інформацію про систему вентиляції і щодо пропонованих товарів.