Інформація
Пошук

Пропонуємо купити спіральний гнучкий шнек для пелет, комбікорми та інших речовин

0

430 грн.

0

185 грн.

0

230 грн.

0

195 грн.

0

255 грн.

0

330 грн.

0

345 грн.

0

355 грн.

0

360 грн.

0

370 грн.

0

420 грн.

0

1 702 грн.

Показано з 1 по 12 із 25 (всього 3 сторінок)

Пропонуємо купити спіральний гнучкий шнек для пелет, комбікорми та інших речовин

Гнучкий спіральний шнек: особливості та сфера застосування

Технологічна лінія подачі різних сухих сипучих продуктів (пеллет, комбікорми, зерна, цукру і т.п.) за допомогою жорсткого шнека не завжди є зручною. Перш за все, це пов'язано зі складністю прокладки траєкторії траси в умовах щільної компоновки обладнання на виробничих площах. Більш того, потрібне розбиття траси на прямолінійні окремі ділянки і сполучення шнеків для роботи каскадом. Таким чином, це безумовно громіздка, металомістка і дорога система.

Для вирішення даного завдання був створений еластичний гнучкий шнек спіраль. На відміну від жорстких шнеків, спіральний гнучкий шнек можна використовувати з будь-якою траєкторією лінії транспортування, при цьому, сама транспортувальна система займаємо на багато менше місця в порівнянні з класичними гвинтовими конвеєрами. Принцип роботи дуже простий, рух гранульованих продуктів здійснюється за допомогою обертання спіралі всередині шнека. Відсутність осі дозволяє здійснювати подачу матеріалів по вигнутій дузі кола, таким чином, створюючи криволінійні траси.

Завдяки продуманій конструкції, сфера застосування досить різноманітна, наприклад, спіральний гнучкий шнек для кормушок використовується для подачі корму (зерна, комбікорму) на птахофабриках і сільськогосподарських підприємствах. Спіральний гнучкий шнек для пелет застосовується і в опалювальній сфері для подачі гранул в топку твердопаливного котла.

Шнек гнучкий спіральний - конструктивні параметри

У виробництві даного типу виробів використовується сплав з алюмінію або сталі. Унікальна технологія виготовлення не допускає утворення на поверхні спіралі гнучкого шнека гострих країв або задирок. Витки утворюються методом пластичного деформування з наступною термічною обробкою і мастилом. Таким чином, сам виріб має легку вагу і гнучкість. Розміри бувають різні, і в залежності від поперечного перерізу труби, гнучкий шнек може бути діаметром витка 36, 38, 41, 62 і більше.

Чому купити спіральний гнучкий шнек вигідно у нас?

Наша компанія працює на пряму з заводами виробниками цієї продукції. У виготовленні шнека передбачаються серйозні вимоги, які полягають в підборі металу для без осьової спіралі, з огляду на хімічне середовище і фізичні властивості речовин, що транспортуються - це вуглецева або нержавіюча сталь, що володіють високою міцністю. Ви можете купити спіральний гнучкий шнек для пелет, зерна, корму та інших гранульованих речовин будь-якої довжини і діаметру, ціна на який досить доступна серед конкурентів на ринку України.