Інформація
Пошук

Вибираємо гільзу для датчика температури (термометра)

2

129 грн.

0

141 грн.

1

148 грн.

0

155 грн.

1

166 грн.

0

100 грн.

0

148 грн.

0

141 грн.

0

141 грн.

1

104 грн.

0

100 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Вибираємо гільзу для датчика температури (термометра)

Захисні гільзи для датчиків температури: види і сфера застосування

Гільза для датчика температури широко застосовується в опалювальному і технологічному обладнанні - твердопаливні котли, бойлери непрямого нагріву, а також і в інших пристроях, в яких потрібна установка температурного датчика автоматики.

Конструктивні характеристики

Захисна гільза для датчика температури являє собою металеву оболонку з отвором різного діаметру, який служить для установки вимірювального приладу або термоелемента контролера. Існують деякі конструктивні особливості у виготовленні даних виробів, які іноді вводять в оману покупців. Наприклад, погружна мідна гільза для датчика температури в розумінні з самої назви, що має суцільнометалевий корпус зі сплаву міді, але це далеко не так. Нижня погружна частина виконана з міді, а верхня горловина з латуні. Ці секції надійно спаяні між собою. Найбільш поширена гільза для датчика латунна купити яку можна в нашому магазині різної довжини і діаметром для кріплення. Також є захисна гільза для термометра з зовнішньою монтажною різьбою 1/2 дюйма, яка застосовується в побутовій і промисловій опалювальної техніки для контролю температури з боку користувача.

Довжина гільз для датчиків варіюється від 30 до 300 мм, а діаметр отвору може бути як для одного зонда так і для трьох одночасно. Це дуже зручно, коли необхідно підключити кілька контролерів одночасно.

Доступна ціна, висока якість

У нашому магазині ви можете купити захисні гільзи для датчиків температури на вигідних умовах. Головне що вам потрібно, це переконатися в характеристиках погружної гільзи і відповідності конструктивним параметрам опалювальної техніки або іншого будь-якого обладнання. Погружна гільза для датчика температури забезпечить не тільки захист вимірювального приладу від механічних пошкоджень, але, а також високу точність показань вимірюваної рідини. Перед покупкою ви завжди можете отримати консультацію від наших фахівців по всім питанням. Більш того, зверніть увагу на схеми, які є в картці товару.