Інформація
Пошук

Вибираємо мотор редуктор для шнека

0

2 109 грн.

0

2 516 грн.

0

1 051 грн.

0

1 251 грн.

0

1 495 грн.

0

3 478 грн.

0

3 478 грн.

0

1 550 грн.

0

1 250 грн.

0

1 410 грн.

0

1 410 грн.

0

1 410 грн.

Показано з 1 по 12 із 234 (всього 20 сторінок)

Вибираємо мотор редуктор для шнека

Мотор редуктор для пеллетного котла - сфера застосування

На сьогоднішній день більшість власників приватних і заміських будинків вважають за краще встановлювати твердопаливні котли, обладнані пеллетним пальником в якості основного джерела тепла. І це не дивно, по-перше, магістральний газ не скрізь присутній, а по-друге, ціна за підключення досить висока. Деякі купляють готове котельне обладнання, а тим, хто вирішив зробити пелетний котел самостійно буде потрібно купити мотор-редуктор для пеллетного пальника.

Конструктивні особливості

Моторедуктор для котла по суті є ключовим механізмом у його роботі, так як безпосередньо взаємодіє з системою подачі палива. Залежно від методу спалювання палива мотор редуктор для пеллетного пальника може бути факельного або ретортного типу. Найбільш популярним є мотор редуктор для шнека з факельним пальником, оскільки його принцип роботи дуже простий, а монтаж не займає багато часу. Як правило, його встановлюють на побутову серію твердопаливних котлів. Крім цього, на ринку можна зустріти і лінійний мотор редуктор, який призначений для котлів опалення з рухомими колосниками. Він оснащений спеціальною рейкою, яка рухається з певним кроком. Єдиний важливий момент, це правильність підбору пристрою, оскільки при відсутності достатньої потужності, просто не буде обертатися гнучкий шнек для подачі пелет.

Мотор-редуктори для пеллетного пальника - ціна і якість

Наш магазин пропонує широкий асортимент високоякісних комплектуючих для систем опалення за вигідними цінами. Ви завжди можете купити моторедуктор для подачі пелет з урахуванням потужності вашого котельного агрегату, кількості необхідних обертів на хвилину, передавального числа редуктора і інших характеристик. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, наші фахівці підберуть необхідний товар відповідний параметрам вашої техніки.