Інформація
Пошук

Вибираємо датчик температури і тиску води

Уточнити пошук
0

68 грн.

0

148 грн.

0

148 грн.

0

148 грн.

0

148 грн.

0

218 грн.

0

203 грн.

0

216 грн.

0

216 грн.

0

292 грн.

0

213 грн.

0

231 грн.

Показано з 1 по 12 із 50 (всього 5 сторінок)

Вибираємо датчик температури і тиску води

Датчики температури води для котла

Власникові будь-якого опалювального агрегату, будь то газовий, електричний або твердопаливний котел опалення, необхідно контролювати температуру теплоносія і тиск в системі. В газові та електричні котли заводом стандартно встановлюється вимірювач температури з виносним датчиком або ж так званий термометр капілярний. Деякі моделі обладнають капілярним термоманометром, який поєднує в собі відразу два прилади. Для тих, хто вирішив виготовити твердопаливний котел самостійно даний вимірювальний прилад є незамінним елементом.

Різновид вимірювальних приладів для котлів опалення

Якщо ви не знаєте який краще купити датчик температури для твердопаливного котла, перш за все зверніть увагу на деякі конструктивні особливості, про які ми розповімо далі. За типом монтажу біметалічний термометр для твердопаливного котла може бути аксіальним або радіальним. Аксіальний встановлюється в котел в горизонтальному положенні, тобто шток для кріплення знаходиться в задній частині приладу, а радіальний в вертикальному положенні. Практично всі моделі в комплекті зі спеціальною гільзою, яка вкручується в корпус опалювального агрегату. Дана погружна гільза забезпечує не тільки захист приладу від механічних пошкоджень, але, а також створює зручність при заміні датчика температури на новий. Всі датчики температури також відрізняються по довжині штоку і діаметру оглядового вікна. Якщо необхідно виміряти температуру теплоносія безпосередньо в якійсь точці, то в такому випадку можна купити термометр накладний на трубу опалення. Він кріпиться за допомогою пружини на трубу будь-якого діаметру. Всі моделі можна подивитися в розділі термометри.

Для контролю показань тиску різних рідин ідеально підійде манометр купити який можна в розділі манометри. Як і температурні датчики вони схожі за своєю конструкцією, основна відмінність гранично вимірюваний тиск. У каталозі ви знайдете манометри 4,6 бар, а також манометри з капілярною трубкою. Більш того, є прилади для вимірювання і температури і тиску - термоманометри.

Вигідна ціна і якість

Наша компанія пропонуємо купити термометри, манометри і термоманометри від провідних брендів таких як Watts, Cewal, Athermo, T-Meter і інших відомих виробників. Вся продукція пройшла сертифікацію і має високу точність показань. Вигідна ціна для оптових покупців з доставкою по Україні.