Інформація
Пошук

Як отримати товар?

Після узгодження умов оплати, Ви можете отримати товар наступними способами:

Безкоштовна доставка по Україні

При повній передоплаті на деякі категорії товарів, представлених в каталозі нашого магазину, ми надаємо своїм клієнтам невеликий бонус в якості покриття всіх витрат з доставки товару в ваш населений пункт однією з транспортних компаній Нова Пошта, Інтайм та інші за схемою "склад-склад". Безкоштовна доставка поширюється на товарні позиції при середніх і крупних оптових замовленнях, а також на деякі категорії товарів в описі яких зазначено "Безкоштовна доставка при 100% оплаті". Детальні подробиці уточнюйте у наших менеджерів.

Доставка товару транспортною компанією по Україні

Відправка товару по Україні здійснюється транспортними службами Нова Пошта або Інтайм. Відправка товару по Україні здійснюється в день оформлення замовлення, але, не пізніше 14-00 або на наступний день за умови наявності товару на складі. Термін доставки товару транспортними компаніями за схемою "склад - склад", як правило, становить від 1 до 7 днів в залежності від розташування населеного пункту. Можлива адресна доставка товару до дверей. Відправка товару в інші країни здійснюється за домовленістю. 

Ознайомитися з тарифами транспортних компаній Нова Пошта і Інтайм, ви можете, перейшовши за посиланнями нижче: 

Транспортна компанія - Нова Пошта;

Транспортна компанія - Интайм

При відправці оформленого замовлення через транспортні компанії, ми страхуємо товар на 100%. При пошкодженні або втраті товару повну матеріальну відповідальність несе служба доставки. Ми рекомендуємо перевіряти доставлений товар у відділенні транспортної компанії у вашому населеному пункті на предмет цілісності упаковки. У разі наявності зовнішніх пошкоджень упаковки вимагайте від співробітників відділення документального оформлення даного факту.

Самовивіз товару з нашого представництва

Після узгодження умов оплати і термінів доставки, Ви можете забрати товар в одному з наших представництв: в Україні - в місті Київ, Харків або Івано-Франківськ. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів.

Поставка товару під індивідуальне замовлення

Під індивідуальне замовлення наша компанія може здійснювати поставку товару по документально оформленим домовленостями з вашою компанією. Зокрема, це стосується товарів, представлених в категоріях нашого магазину, а також зацікавлених Вас товарів, не представлених в каталозі нашого магазину. Термін поставки товару, як правило, становить від 1 до 4-х тижнів. Більш детальну інформацію уточнюйте у наших менеджерів.