Інформація
Пошук

Як оплатити товар?

Після узгодження всіх деталей і підтвердження замовлення здійснити оплату за товар ви можете:

Готівкою при отриманні товару в Україні

Готівковий спосіб оплати товару при отриманні на складі транспортної компанії - ви здійснюєте оплату вартості товару, послуги з доставки, а також додаткову комісію за страховку товару і пересилання грошей назад.

Розрахувати орієнтовну вартість доставки і ознайомитися з тарифами транспортної компанії: Нова Пошта

Розрахувати орієнтовну вартість доставки і ознайомитися з тарифами транспортної компанії: Интайм

Готівкою при отриманні товару в нашому представництві

Після узгодження всіх деталей і підтвердження замовлення, Ви оплачуєте вартість товару при отриманні в одному з представництв нашої компанії. При оформленні замовлення на деякі товари з категорій, представлених в нашому магазині, потрібна обов'язкова передоплата. Деталі уточнюйте у наших менеджерів. 

Банківський переказ на карту

Отримуєте платіжні реквізити по телефону або електронній пошті і оплачуєте вартість товару з урахуванням комісії в будь-якому відділенні банку, через платіжний термінал або онлайн клієнт банк. Після надходження грошей на наш рахунок ми здійснюємо доставку товару. Переконливе прохання після здійснення оплати інформувати нас.

Безготівковий розрахунок

Після оформлення замовлення отримуєте рахунок-фактуру по факсу або електронною поштою. Здійснюєте оплату вартості товару не пізніше 3-х банківських днів. Після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок ми здійснюємо доставку товару. Переконливе прохання інформувати нас після здійснення оплати. Наша компанія є платником ПДВ.