Інформація
Пошук

Умови гарантії та сервісне обслуговування

На товари, представлені в категоріях нашого магазину надається офіційна гарантія від виробника, що підтверджує зобов'язання по відсутності в товарі заводських дефектів. Гарантійний строк зазначається в технічному паспорті на товар і залежить від сервісної політики виробника.

Умови гарантії

При отриманні товару, будь-ласка, перевіряйте комплектність і відсутність дефектів у товарі. Комплектація виробу визначається відповідною Інструкцією з експлуатації. При відправці кожного товару транспортними компаніями, ми страхуємо товар на 100%. При пошкодженні або втрати товару, всю матеріальну відповідальність несе служба доставки товарів. Ми рекомендуємо перевіряти товар на предмет цілісності упаковки у відділенні служби доставки. У разі зовнішніх пошкоджень упаковки, вимагайте від співробітників компанії перевізника документального оформлення даного факту.

Обмін товару та повернення грошей

Ми гарантуємо обмін товару і повернення грошей, якщо товар не пошкоджений, збережена цілісність упаковки, має товарний вигляд і інші умови, передбачені Законом України "Про захист прав споживачів". Термін повернення коштів або обмін товару становить 14 днів з моменту його покупки. Вартість послуг доставки з обміну або повернення товару оплачує покупець.

Сервісне обслуговування

На товари в нашому магазині надається гарантійне і післягарантійне обслуговування, більшою мірою, це стосується електротехнічних виробів. Якщо Ви виявили дефект в роботі пристрою, звертайтеся за телефонами, вказаними на нашому сайті для узгодження деталей по сервісному обслуговуванню.